یکشنبه, 11 خرداد 1399 - 12:07

تکنولوژی به سمتی در حال حرکت است که هر چیزی به ساده ترین شکل ممکن درآید. در این رابطه ذخیره کردن مخاطب از ابتدا روندی مشابه را داشته و این مسئله را می توان یک مورد قدیمی تلقی کرد. با توجه به این امر که در حال حاضر وارد دهه ای جدید شده ایم، نیاز به تغییر این موضوع احساس می شد.

امکان ذخیره ساده مخاطبین اقدام جدید واتس اپ

در این رابطه مدیران واتس اپ اعلام کردند که طراحی جدید آنها به نحوی است که برطبق آن افراد قادر خواهند بود تا با کد QR بتوانند در کسری از ثانیه مخاطب موردنظر خود را ذخیره کنند. این مسئله می تواند به ترندی تبدیل شده و باعث شود تا شیوه رایج، به صورت کامل از بین برود. با این حال این اقدام در حال سپری کردن مراحل آزمایشی خود بوده و مشخص نیست که چه زمانی در اختیار 2 میلیارد کاربر این شبکه ارتباطی قرار خواهد گرفت. درواقع خانواده برنامه های فیس‏بوک که شامل اینستاگرام و واتس اپ می شود، امسال را بسیار خوب شروع کرده و قابلیت های جذابی را به خود اضافه کرده اند.

به همین خاطر پیش‎‏بینی ها حاکی از آن است که تا دو سال آینده، فیس‎بوک را باید پادشاه بدون رقیب عرصه شبکه های اجتماعی و ارتباطی دانست. تحت این شرایط باید دید که واکنش رقبا به این موضوع چه خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید