یکشنبه, ۱۳ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Sun, 4 Dec(12) 2022 /
           
فرصت امروز

اگرچه همواره به این موضوع تاکید شده است که افراد باید نرخ مطالعه بالایی را داشته باشند، با این حال آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که در طول یک روز چقدر زمان برای آن خواهید داشت؟ در این راستا حتی اقدامات متنوع نظیر کتاب های صوتی نیز نمی تواند معجزه آسا باشد. همین امر باعث شده است تا در بهترین حالت، تنها کتاب های منتخب و محدودی را مطالعه کنیم. در چند سال اخیر، برخی از سایت ها اقدام به خلاصه کردن حرفه ای کتاب ها کرده اند. این امر باعث می شود که در کوتاه ترین زمان بتوانید، چندین گزینه را مطالعه کرده و براساس آمارها، بیش از 80 درصد محتوای اصلی کتاب را دریافت نمایید. در این راستا آشنایی با بهترین سایت های فعال در این زمینه می تواند تمام آن چیزی باشد که شما برای شروع نیاز خواهید داشت.

1-GetAbstract

خلاصه بیش از 20 هزار کتاب باعث شده است تا این سایت، جامع ترین نمونه موجود محسوب شود. کتاب های حوزه مدیریت، نوآوری و آی تی در صدر علایق این سایت قرار دارد. روش کار آنها نیز به این صورت است که کتاب ها را به صورت صوت درمی آورند، با این حال برای آنها زمان خاصی مشخص نبوده و با توجه به حجم و محتوای کتاب، متغیر است. هزینه آن نیز تنها برای سه روز اول و گوش دادن به چند نمونه، رایگان است. پس از آن حق اشتراک سالانه 99 دلاری تعیین شده است. 

2-Soundview

این سایت دو انتخاب را در اختیار شما قرار می دهد. درواقع 8 صفحه و یک فایل صوتی 20 دقیقه ای، باعث می‎شود تا حق انتخاب خوبی را داشته باشید، با این حال حق اشتراک آن دو برابر گزینه قبل محسوب می‎شود. وبینار و خبرنامه از دیگر امکانات این سایت محسوب می شود. 

مطلب مرتبط: ایده های پولساز بدون نیاز به سرمایه اولیه

3-Readingraphics

در این کتاب تلاش شده است تا خلاصه کتاب ها به صورت اینفوگرافی عرضه شود که خروجی آن بسیار جذاب است. 12 دلار هزینه حق اشتراک ماهانه آن محسوب می شود. همچنین در این سایت می توانید با تعیین حوزه های موردنظر، از جدیدترین موارد در ایمیل خود باخبر شوید. 

در آخر نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تعداد به مراتب بیشتری سایت وجود دارد که در این زمینه فعال هستند، با این حال تلاش شده تا متفاوت ترین و حرفه ای ترین ‍های موجود، معرفی شود. در این راستا پیش بینی ها حاکی از آن است که این ایده، در سال آینده ترندی جهانی خواهد شد. در این راستا حتی ممکن است شاهد اینفلوئنسرها و بلاگرهای مختلفی نیز به صورت تخصصی برای آنها باشیم. به همین خاطر فعالیت در این زمینه می تواند برای شما با سودآوری بسیار بالایی همراه باشد. همچنین برای خلاصه کتاب ها صرفا به پرداخت هزینه محدود نبوده و نمونه های ساده تر آنها در Wikipedia وجود دارد، با این حال سطح آن در مقایسه با گزینه های معرفی شده، به مراتب پایین تر است. 

منبع : smallbiztrends
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/m5T9Z9eF
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
احمد :
1 سال پیش
میطلبه زبان و بخوبی بلد باشیم
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه