اینفوگرافی مدیریتی - فرصت امروز

اینفوگرافیک مدیریتی

در این بخش مسائل مختلف مدیریتی با استفاده از تصاویر و نمودارها به صورت چکیده و جذاب در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
نقش مدیریت دانش در بخش دولتی

سه شنبه, 01 دی 1394 - 07:40

بررسی موردی نمونه «چین»

نقش مدیریت دانش در بخش دولتی

در دنیای امروز سرمایه از کالا به دانش تغییر شکل داده است. با توجه به رشد تکنولوژی و اندیشه، اقتصاد جهان نه بر کالا که بر تکنولوژی‌های نو استوار است. نگاهی به افول کشورهای کالا پایه نسبت به کشورهای...
بررسی مدیریت دانش در بخش عمومی

سه شنبه, 01 دی 1394 - 07:30

آزموده

بررسی مدیریت دانش در بخش عمومی

در دنیای سریع‌التغییر کنونی به دلیل پدیده جهانی شدن، اقتصاد دانش‌بنیان با فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی درهم آمیخته که این حجم عظیم تغییرات، منجر به ظهور چالش‌ها و فرصت‌های بی‌شمار برای بخش...
سریع‌ترین جت فراصوت جهان  در راه است

یکشنبه, 21 تیر 1394 - 16:04

سریع‌ترین جت فراصوت جهان در راه است

یک شرکت آمریکایی آخرین نسخه به‌روزرسانی شده از نوعی جت فراصوت مفهومی خود به نام S-512 را ارائه داده است. چنانچه همه چیز خوب پیش برود، نسخه جدید هواپیمای S-512 که شکل مفهومی آن در سال 2013 ارائه شد،...
10 نکته مدیریتی برای مدیران تازه کار

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 18:33

10 نکته مدیریتی برای مدیران تازه کار

زمانی که قصد دارید تا اولین فرصت مدیریت را به یک کارمند قوی و با استعداد ارائه کنید چگونه وی را برای این موقعیت جدید آماده می کنید اگرچه عملکرد این فرد خوب بوده و به عقیده شما آنها بهترین گزینه برای...
چگونه مدیر بهتری باشید

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 13:26

چگونه مدیر بهتری باشید

7 راه حل برای 7 عادت بد در زیر به هفت عادتی که مدیران ناموفق دست کم یکی از آنها را دارند اشاره کرده ایم،چنانچه می خواهید یک مدیر موثر و موفق باشید این عادت ها را از خودتان دور کنید: در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.      
چگونه یک برند موفق بسازیم

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 10:35

چگونه یک برند موفق بسازیم

برای ساختن یک کسب و کار موفق و سود آور بهتر است به جای ابزارها روی اهداف تان تمرکز کنید.حال بیایید تا هر یک از این 9 مرحله را به تفکیک بررسی کنیم: در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
5 گام موثر در ایجاد و مدیریت سابقه کسب و کار شما در اینترنت

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 00:01

5 گام موثر در ایجاد و مدیریت سابقه کسب و کار شما در اینترنت

در ادامه پنج گام موثر در بازاریابی آنلاین به شما ارائه می شود که با استفاده از آن خواهید توانست سابقه و شهرت خوبی در اینترنت برای خود دست و پا کنید. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
درون ذهن یک مدیر موفق

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 20:58

درون ذهن یک مدیر موفق

يک مدير موفق و تاثيرگذار ظالم نیست، تنها در مواقع اضطراري دستور مي‌دهد، ريزبين و بهانه جو نيست و موجب ترس و وحشت کارمندانش نمي‌شود. يک مدير موفق مي‌تواند همواره در دسترس بوده، رفتار دوستانه و کاملا دلسوزانه داشته باشد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
مدیریت نیروی انسانی

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 20:45

مدیریت نیروی انسانی

شرکت‌هایی که تعداد کارمندان آنها کمتر از 50 نفر است به ندرت دپارتمان نیروی انسانی ایجاد می‌کنند.شرکت‌ها به‌صورت میانگین به ازای هر 50 الی 55 کارمند نیازمند یک کارمند در دپارتمان مدیریت منابع انسانی خود هستند. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
آینده از آن دورکاری است

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 18:46

آینده از آن دورکاری است

طبق آمارهای ارائه شده یک نفر از هر پنج نفر در جهان دورکاری می کند.خصوصا کارمندانی که در منطقه خاورمیانه،آمریکای لاتین و آسیا زندگی می کنند.از هر 10 نفر یک نفر کار خود را از خانه انجام می دهد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.      
دشواری ها ، مصائب و نتایج کار با مدیر غیرمنطقی و بداخلاق

چهارشنبه, 17 دی 1393 - 00:25

دشواری ها ، مصائب و نتایج کار با مدیر غیرمنطقی و بداخلاق

طبق نتایج آخرین نظرسنجی‌ها در امریکا کارمندان 13 ساعت در هفته و 6/2 ساعت در آخر هفته نگران عکس‌العمل‌های مدیران‌شان هستند. مجموع این ساعت‌های نگرانی و دلواپسی از رفتار مدیران در مجموع هر هفته به 19/2 ساعت می‌رسد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
حقایقی در مورد جلسه های کاری

پنج شنبه, 04 دی 1393 - 11:05

حقایقی در مورد جلسه های کاری

 از جلسه های کاری عموما به عنوان موتور محرک افزایش بهره وری در محیط کار یاد می شود.  راه موثر و مفید برای گرد آمدن عده ای به منظور بحث و تبادل نظر در مورد ایده های جدید و صحبت در مورد موضوعات مختلف ،...
چگونه با اتلاف وقت مقابله کنیم؟

سه شنبه, 02 دی 1393 - 10:55

10 دلیل عمده اتلاف وقت

چگونه با اتلاف وقت مقابله کنیم؟

بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط وب سایت آفیس تایم ، به 10 دلیل عمده اتلاف وقت در روز بر اساس زمانی که افراد در طول روز به امور مختلف اختصاص می دهند ، خواهیم پرداخت. برای مشاهده این فایل اینفوگرافیک می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.
کارمند ناخشنود چقدر روی دست کارفرما خرج می گذارد؟

شنبه, 22 آذر 1393 - 17:49

کارمند ناخشنود چقدر روی دست کارفرما خرج می گذارد؟

محیط کار در نقاط مختلف دنیا مدت هاست با یک گرفتاری به نام سطح پایین تعهد نسبت به انجام وظایف درگیر است. به عنوان مثال ، پژوهش ها حکایت از آن دارد که از هر 10 امریکایی 7 نفرشان با تمام توان کار نمی کنند و این موضوع بیش از آنچه آنها فکر می کنند بر کسب و کارها اثر گذار است. برای مشاهده این فایل اینفوگرافیک از لینک زیر اقدام نمایید.
7 مرحله استراتژی بهینه سازی محتوا | اینفوگرافیک مدیریتی

پنج شنبه, 20 آذر 1393 - 17:42

7 مرحله استراتژی بهینه سازی محتوا | اینفوگرافیک مدیریتی

اهداف کسب و کار شما چیست؟ تحقیق برنامه تولید و ساخت محتوا انتشار ارتقا بخشیدن تجزیه و تحلیل حتما ببینید: ارزش آفرینی با کلمات حرفه ما است. جهت دانلود این فایل از لینک زیر اقدام نمایید.
اینفوگرافیک مدیریت زمان

یکشنبه, 16 آذر 1393 - 17:18

اینفوگرافیک مدیریت زمان

معنای مدیریت زمان برای صاحبان مشاغل کوچک چه می تواند باشد؟ برای صاحبان مشاغل کوچک که عموما وظایف متعددی را بر عهده دارند زمان متاع بسیار ارزشمندی است. چه چیز سبب گذر سریع زمان می شود و چگونه این دسته از صاحبان مشاغل می توانند زمانشان را مدیریت کنند؟ جهت مشاهده اینفوگرافیک مدیریتی از لینک زیر  اقدام نمایید.
اینفوگرافیک مدیریت

جمعه, 14 آذر 1393 - 16:56

اینفوگرافیک مدیریت

آمارها ، نکته ها و روش ها مهم مدیریتی را در اینفوگرافیک زیر مشاهده کنید.
چطور می توان فضای کسب و کار را دوستانه تر کرد؟

دوشنبه, 14 مهر 1393 - 22:16

دانلود اینفوگرافی مدیریتی

چطور می توان فضای کسب و کار را دوستانه تر کرد؟

بررسى هاى بين المللى نشان داده كه هرچه فضاى يك كسب و کار از بالا به پايين و همين طور ميان كاركنان صميمى تر باشد، راندمان كارى بالاتر مى رود. هرچه اين فضا، صميمانه تر باشد، كاركنان يك كسب وكار احساس مسئوليت بيشترى مى كنند و خود را بيشتر از قبل در سرنوشت محل كار خود شريك مى دانند.
دنیای بازاریابی دیجیتال

یکشنبه, 06 مهر 1393 - 23:48

دنیای بازاریابی دیجیتال

همه چيز در دنياى كنونى به سمت آنلاين شدن پيش مى رود. مهم نيست چه كسب و كار و تجارتى داريد؟ سنتى هستيد يا مدرن؟در دنياى امروز اگر می خواهيد موقعيت هاى جديد به دست آوريد بايد دنياى ديجيتال را بشناسيد و آنلاين باشيد.
محتوای بهتر، فروش بیشتر

شنبه, 05 مهر 1393 - 22:55

چگونه كسب وكارتان را با استفاده از بازاريابى محتوايى رونق دهيد

محتوای بهتر، فروش بیشتر

بازاریابی محتوایی يا بازاريابى از طريق محتوا يكى از روش هاى نوين بازاريابى است. هدف اصلى اين نوع بازاريابى انتشار محتواى ارزشمند درباره كالا و خدمات كسب و كار از طرق مختلف است. اگر صاحب كسب و كار...
[12  >>  


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی