مایکل نووگراتز: سال آینده میلادی شوک جدیدی به بازار ارز دیجیتال وارد می شود - فرصت امروز

جمعه, 16 آذر 1397 - 18:03

مایکل نووگراتز، بنیانگذار Galaxy Digital معتقد است که بازار ارزهای دیجیتال سال آینده میلادی تکان خواهد خورد و شاهد شوک جدیدی در بازار ارز دیجیتال خواهیم بود.

مایکل نووگراتز، از سهامداران اسبق بنیاد مالی گلدمن ساکس و بنیانگذارGalaxy Digital در مصاحبه ای با فایننشال تایمز اعلام کرد، سال آینده میلادی شاهد شوک جدیدی در بازار ارز دیجیتال خواهیم بود.

مایکل نووگراتز ارز دیجیتال

به گزارش زومیت، مصاحبه وی در تاریخ ۲۳ نوامبر در فایننشال تایمز منتشر شده است. مایکل نووگراتز در مصاحبه خود اعلام کرد:

سال جاری میلادی، Galaxy Digital با چالش های بسیاری دست وپنجه نرم کرد. شرکتی که امیدوارم روزی بتواند به گلدمن ساکسی در بازار ارز رمزنگاری شده تبدیل شود.

نووگراتز پیش بینی کرده که موسسات مالی، در حوزه سرمایه گذاری ارز دیجیتال، به سمت مناسب ترین ارز رمزنگاری شده در سه ماهه اول سال آینده میلادی روی خواهند آورد. همچنین وی پیش بینی می کند که در سال آینده میلادی و همزمان با افزایش مجدد قیمت ها، شاهد شوک جدیدی در بازار ارز دیجیتال خواهیم بود. تام سوانسون، بنیانگذار شرکت مشاوره فناوری Post Oak Labs در مورد پیش بینی های نووگراتز به فایننشال تایمز گفت:

نووگراتز اعلام می کند که با تغییر قیمت ها، تغییری در بازار ارز دیجیتال رخ خواهد داد؛ این در حالی است که وی کوچک ترین تاثیری بر شرایط بازار ارز دیجیتال ندارد.

سوانسون در ادامه صحبت های خود اشاره می کند کاری که گلکسی دیجیتال در حال حاضر و بدون موفقیت چندانی به انجام می رساند، کاری است که شرکت های بسیاری، پیش از این رفته اند و در نتیجه در حال حاضر نتیجه تلاش چهار سال قبل خود را می بینند. مقاله منتشرشده از سوی فایننشال تایمز، بدون مطرح کردن نام، به صحبت های یکی از بنیانگذاران شرکت های بلاک چین اشاره می کند. وی معتقد است:

یکی از بزرگترین مشکلات ارزهای دیجیتال، عدم اطمینان نسبت به بانکداری تجاری است و Galaxy Digital، در موقعیت خوبی قرار گرفته تا بتواند اولین شرکتی باشد که از وضعیت بازارهای جدید به خوبی استفاده می کند.

خیلی راحت می توانیم فردی شکاک باشیم، اما اتفاقات جدیدی در حال رخ دادن است. بازار ارزهای رمزنگار ی شده در حال توسعه است و روند رو به رشدی دارد و از بازارهای مالی سنتی پیشی خواهد گرفت.

نووگراتز در ادامه صحبت های خود به پلتفرم های آتی Bakkt که پلتفرم دارایی های دیجیتال است که توسط شرکت مادر بازار بورس و اوراق بهادار نیویورک (NYSE) ایجاد شده و سرویس های مدیریت دارایی دیجیتال یا DAM که توسط شرکت سرمایه گذاری Fidelity رونمایی شد، اشاره می کند.

چند روز قبل، مدیر ارشد بازرگانی بیت پی، اعلام کرد که دو تغییر شاخص در بخش مالی سنتی باعث می شود که شاهد تغییر قیمت ارز دیجیتال در بازار باشیم. سنی سینگ، مدیر ارشد بازرگانی بیت پی معتقد است که ارزش بیت کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ به رقمی در حدود ۱۵.۰۰۰ دلار تا ۲۰.۰۰۰ دلار خواهد رسید. ارزش بیت کوین در ماه های اخیر سقوط کرده است و با افت ارزش ۱۱درصدی در حدود ۳۸۵۰ دلار معامله می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی