سه شنبه, 08 مهر 1399 - 09:00

با توجه به این امر که قابلیت استوری در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام با استقبال فوق العاده ای همراه بوده است، لینکدین نیز جهت نزدیک تر کردن خود با سایر رقبا، تصمیم دارد تا در به ‎روز رسانی بعدی خود این امکان را مهیا سازد.

قابلیت استوری اقدام جدید لینکدین

در این راستا نکته بسیار جالب این است که در حال حاضر، کاربران تمایل بیشتری به استوری در مقایسه با پست اصلی داشته و این کار می ‎تواند باعث شود تا نرخ تعامل کاربران این شبکه، بهبودهای چشمگیری داشته باشد. با این حال در این رابطه برخی از تحلیلگران انتقادهای جدی ‎ای نیز داشته ‎اند. درواقع این کپی ‎برداری باید مدت‎ ها قبل مورد استفاده قرار می ‎گرفت. درواقع تصور می‎ شد که لینکدین با عدم توجه به این بخش، در حال برنامه ‏ریزی برای امکانی منحصر به فرد خواهد بود، با این حال نتیجه کاملا عکس بوده و اکنون بهترین زمان برای شروع این اقدام محسوب نمی ‎شود.

با این حال در کنار این موضوع، برخی دیگر از تحلیلگران بر این باور هستند که با توجه به ماهیت متفاوت لینکدین که شبکه‎ ای تخصصی در حوزه کسب و کار محسوب می ‎شود، ابدا لینکدین را نباید در تلاش برای رقابت با سایر شبکه ‎ها تلقی نمود. درواقع همه چیز به شرایط بستگی داشته و بدون نتیجه تحلیل‏ های مدیران این شبکه، انتخاب زمانی کنونی بوده است. در این راستا با توجه به شیوع ویروس کرونا، میزان استفاده افراد از اینترنت نیز رشدی چندین برابری را داشته و بدون شک اکنون زمان اضافه کردن امکانات جدید است. حال باید دید که این طرح تا چه اندازه می ‎تواند نظر کاربران را به سمت خود جلب نماید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید