ایجاد و توسعه نقشه و مسیریاب «نشان» با حمایت بانک پاسارگاد - فرصت امروز

سه شنبه, 15 مرداد 1398 - 07:49

«مسیریاب نشان» یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که با حمایت بانک پاسارگاد و شرکت فناپ توسط شرکت راژمان ایجاد شده و در حال توسعه است. این برنامه، بهترین راه رسیدن به مقصد را به صورت هوشمند و با توجه به مسافت و ترافیک به کاربر نشان داده و تا رسیدن به مقصد وی را راهنمایی می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، «مسیریاب نشان» با در نظر گرفتن ترافیک آنلاین، به کاربر کمک می کند تا بتواند موقعیت فعلی خود را روی نقشه پیدا کرده و سریع ترین و کم ترافیک ترین مسیر را تا مقصد انتخاب کند. «نشان» تنها اپلیکیشن نقشه و مسیریابی است که همزمان طرح های ترافیک و زوج و فرد را دارد و با توجه به آنها مسیریابی می کند. این برنامه دارای راهنمای صوتی فارسی است، که تا رسیدن به مقصد، کاربر را گام به گام راهنمایی کرده و در طول مسیر نیز هشدارهایی درباره نزدیک شدن به دوربین کنترل سرعت، پلیس، دست اندازها، تصادف ها و ... را اعلام می کند. نمایش سرعت مجاز معبر و هشدار سرعت غیرمجاز، تخمین زمان تقریبی رسیدن به مقصد و محاسبه فاصله تا مقصد از دیگر امکانات این برنامه است.

مسیریاب نشان حمایت بانک  پاسارگاد

براساس این خبر، «نشان» تنها یک مسیریاب نیست و خدمات نقشه را نیز ارائه می دهد که با راه اندازی مسیریابی حمل و نقل عمومی این خدمات تکمیل خواهد شد. قابلیت جست وجوی صوتی، امکان جست وجوی نام معابر به فارسی، امکان جست وجوی مکان های عمومی پرکاربرد نزدیک کاربر، نمایش بیشترین جزییات در نام معابر شهرهای ایران، امکان گزارش اشکالات نقشه، قابلیت اشتراک گذاری موقعیت مکانی، قابلیت ثبت مکان های شخصی جهت مسیریابی سریع، قابلیت نمایش دو بعدی و سه بعدی نقشه و امکان نمایش نقشه در دو حالت شب و روز از ویژگی های بخش نقشه در اپلیکیشن «نشان» است.

گفتنی است نسخه رسمی «نشان» را می توان به صورت مستقیم از سایت www.neshan.org یا از مارکت های معتبر اندرویدی دریافت کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی