جمعه, 06 دی 1398 - 16:00

حضور اسنیکرز در مسابقات ورزش های الکترونیکی 2020

اغلب ما با نام برند اسنیکرز آشنا هستیم. این برند در زمینه تولید شکلات های خوشمزه فعالیت دارد. ترکیب منحصر به فرد شکلات های این برند موجب شهرت جهانی اش شده است. بدون شک با افزایش درآمد یک برند مقدار بودجه آن برای بخش بازاریابی و تبلیغات نیز افزایش خواهد یافت. این امر در مورد برند اسنیکرز به طور کامل اجرا شده است. اسنیکرز در مدت 90 سال فعالیتش در عرصه تولید انواع خوراکی های شکلاتی به طور مداوم بودجه تبلیغاتی بیشتر صرف کمپین های بازاریابی کرده است. هفته جاری برای این غول دنیای تنقلات بسیار شلوغ دنبال شد. اسنیکرز به طور رسمی به عنوان اسپانسر مسابقات ورزش های الکترونیکی برند EA اعلام شد. این امر به معنای حمایت مالی اسنیکرز از مسابقات رایانه ای لیگ فوتبال آمریکایی در سال 2020 است.

همکاری تبلیغاتی اسنیکرز با EA

بدون تردید حضور یک برند فعال در زمینه فروش تنقلات شکلاتی در مسابقات ورزش های الکترونیکی عجیب به نظر می رسد. استدلال تیم بازاریابی اسنیکرز برای این امر بسیار جالب است. اغلب ما به هنگام بازی با رایانه یا سایر کنسول ها عادت به استفاده از تنقلات مختلف داریم. بسته های شکلات اسنیکرز برای نسل جوان یکی از خوراکی های محبوب محسوب می شود بنابراین بسیاری از گیمرها، حتی در سطح حرفه ای، از بسته های اسنیکرز به عنوان خوراکی خوشمزه استفاده می کنند.

مطلب مرتبط: اسنیکرز؛ داستان یک موفقیت روزافزون در صنعت شکلات

برگزاری مسابقات ورزش های الکترونیکی از سوی برند EA نزدیک به یک دهه به طور مداوم انجام شده است. این امر تجربه بسیار مطلوبی در اختیار دست اندرکاران برنامه قرار داده است. سال آینده مسابقات لیگ EA در بخش های مختلف با پوشش رسانه ای گسترده برگزار خواهد شد. شبکه ESPN به عنوان یکی از غول های عرصه پخش مسابقات ورزشی قصد پوشش سراسری مسابقات فصل آتی را دارد، با این حساب همکاری میان غول های بزرگ در عرصه کسب و کار بسیار جدی به نظر می رسد.

جایزه برند EA برای قهرمان مسابقات سال 2020 معادل 700 هزار دلار است. بی تردید این رقم هر فردی را وسوسه خواهد کرد. در این میان اسنیکرز علاوه بر کمک مالی به برگزاری مسابقات قصد اعطای جایزه های فردی و تیمی مختلفی را هم دارد بنابراین اسنیکرز به طور مشخص هیجان مسابقات را افزایش خواهد داد. براساس اعلام رسمی شبکه ESPN روز 27 دسامبر ویژه برنامه معرفی بخش های مختلف مسابقات ورزشی سال 2020 برگزار خواهد شد. اسنیکرز به عنوان اسپانسر رسمی فصل جدید برخی از گیمرهای مشهور و قهرمان های دوره های قبل را به این ویژه برنامه دعوت کرده است بنابراین طرفدارهای مسابقات جهانی باید منتظر نوآوری های جذاب اسنیکرز در عرصه کسب و کار باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید