جمع‌ آوری تبلیغات ضد اسلامی از شهر نیویورک - فرصت امروز

سه شنبه, 15 مهر 1393 - 18:22

جمع‌ آوری تبلیغات ضد اسلامی از شهر نیویورک

پس از اینکه یک گروه افراطی، برخی تصاویر و پوسترهای ضداسلامی را به بهانه مبارزه با داعش در سطح شهر نیویورک و روی اتوبوس‌ها و متروهای این شهر نصب کرده بودند، بر اثر برخی انتقادها مجبور شدند تعدادی از آنان را جمع‌آوری کنند. به گزارش شفقنا، یکی از این پوسترها، تصویر جیمز فولی، خبرنگار کشته شده امریکایی به دست عناصر تروریست داعش بود که به خاطر تهدید خانواده‌اش به شکایت، جمع‌آوری شده است.

وکیل خانواده جیمز فولی گفته است من به بانیان نصب این پوسترها اعلام کرده‌ام که تصاویر این خبرنگار سربریده شده، احساسات خانواده وی را جریحه‌دار می‌کند و لازم است این پوسترها هرچه سریع‌تر جمع‌آوری شود.

«پاملا گلر» از اصلی‌ترین فعالان این جنبش ضداسلامی که مسئولیت انتشار و پخش این پوسترها را برعهده گرفته نیز اعلام کرده فقط تصویر مربوط به جیمز فولی را جمع‌آوری می‌کند اما سایر تصاویر ضداسلامی روی اتوبوس‌ها و ایستگاه‌های مترو باقی خواهد ماند.

این درحالی‌است که بسیاری از گروه‌های حقوق بشری و فعالان مسلمان نیز نسبت به پخش این تصاویر در سطح شهر و محتوای اسلام هراسانه آنها هشدار داده‌اند و آن را اقدامی در جهت افزایش دیدگاه منفی نسبت به اسلام و مسلمانان عنوان کرده‌اند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

info@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی