بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، لبنیات و نوشیدنی ایران و ترکیه برگزار می شود / معرفی محصولات کشاورزی و غذایی ایران و ترکیه با هدف صادرات - فرصت امروز

جمعه, 15 بهمن 1395 - 10:40

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، لبنیات و نوشیدنی ایران و ترکیه به میزبانی آنتالیای ترکیه با هدف صادرات برگزار می شود.

به گزارش فرصت امروز، وهاب منافی، عضو اتاق بازرگانی تبریز و نماینده نمایشگاه انفاش(آنتالیا)، با اعلام خبر فوق گفت: این نمایشگاه هر ساله با هدف معرفی محصولات کشاورزی و مواد غذایی ایران و ترکیه به سایر کشورها در انفاش (آنتالیا) برپا می شود.

وی افزود: فعالان و تولیدکنندگان صنایع غذایی، لبنیات، خشکبار و نوشیدنی می توانند با ارایه درخواست برای حضور در این نمایشگاه، محصولات و تولیدات خود را به بازارهای منطقه ای و جهانی معرفی کنند.

منافی اظهار کرد: علاقه مندان و فعالان صنایع غذایی برای گرفتن غرفه در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ایران و ترکیه می توانند به سایت: www.anfasfoodproduct.com مراجعه کنند.

گفتنی است؛ بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، لبنیات و نوشیدنی انفاش(ترکیه) از کشورهای چین، کره جنوبی، آلمان، اسپانیا، هلند، فرانسه، آذربایجان، ایران و عراق هستند.

این نمایشگاه از ۲۶ تا ۲۹ بهمن ماه ۹۵ در انفاش(آنتالیا-ترکیه) برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی