شنبه, 24 اسفند 1398 - 08:46

«کیف پول الکترونیکی بانک پاسارگاد یا کیپاد، یکی از ابزارهای بانکداری الکترونیک است که می توان با بهره مندی از خدمات آن، امور بانکی رایج را بدون مراجعه به شعبه ها انجام داد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در ایامی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، اجتناب از تردد غیرضروری مهم ترین راه برای مبارزه با این ویروس است، بهره مندی از ابزارهای بانکداری الکترونیکی مانند «کیپاد»، می تواند نقش بسزایی در کاهش مراجعه به شعبه ها داشته باشد. هم وطنان می توانند با نصب و استفاده از اپلیکیشن کیپاد، پرداختی امن، سریع و آسان را در حوزه‎ های مختلف پذیرندگی کیپاد و عوارض جاده ‎ای تجربه کنند.

کیف پول الکترونیکی بانک پاسارگاد

براساس این خبر، استعلام و پرداخت قبض برق با قابلیت گزارش پرداخت های قبل و دریافت فایل آخرین قبض، امکان انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت قبض با شناسه قبض و شناسه پرداخت، انتقال اعتبار بین کاربران کیپاد، انتقال از کیف پول به حساب بانکی، پرداخت عوارض آزادراهی، پرداخت بدهی طرح ترافیک تهران، خرید بسته های اینترنت، امکان شارژ مستقیم تلفن همراه، امکان کمک به خیریه و خرید اشتراک تلویزیون اینترنتی آیو از جمله خدماتی است که «کیپاد» ارائه می دهد.

گفتنی است امکان نصب این برنامه برای سیستم‎های عامل اندروید و iOS در سایت کیپاد به آدرس https://kipod.ir و یا سایت بانک پاسارگاد به نشانی https://www.bpi.ir/kipod فراهم است. همچنین مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و همچنین سامانهCRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سؤالات هم میهنان هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید