پنجشنبه, ۷ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Thu, 29 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

فرصت امروز: تولیدکنندگان انگلیسی اعلام کردند که در حال رسیدن به نقطه اوجی هستند که ممکن است به دلیل ناپایداری جریان مذاکرات برگزیت، مجبور به کاهش تولیدات خود شوند. هشدار جدی تری از اسکولر، مدیر اجرایی فدراسیون کارفرمایان که در روز سه شنبه اعلام شد مبنی بر آن بود که رهبران تجاری باید هرچه زودتر درباره نحوه اطمینان از ثبات اقتصادی در زمان خروج انگلستان از اتحادیه اروپا به نتیجه برسند.

گروه کوچکی از مدیران اجرایی در ضیافت رئیس کنفدراسیون صنایع بریتانیا، روز دوشنبه با فیلیپ هاموند، سیاستمدار دیدار کردند. انتظار می رفت در این ضیافت، آقای هاموند به دیگران اطمینان بدهد که دولت پس از انتخابات عمومی، به ترس های کسب و کار گوش فرا  داده است.

هر دو کنفدراسیون صنایع بریتانیا و سازمان تولیدکنندگان نیز به دلیل شروع مذاکرات با هاموند، دیوید دیویس وزیر امور خارجه برگزیت و گرگ کلارک، وزیر بازرگانی در روز جمعه، از جمله پنج گروه کارفرمایان به حساب می آیند، اما رهبران تجاری از نامشخص بودن چگونگی حفظ دسترسی به بازارهای اروپایی و کارکنان که روند رشد را متوقف کرده است، نگران هستند و احتمال می دهند که این موضوع تا پایان مذاکرات دو ساله برگزیت به طول بینجامد.

روز سه شنبه، اسکولر در سخنرانی خود در استرسبورگ اعلام کرد که شرکت های بریتانیایی باید بدانند که چه اقداماتی پس از ماه مارس سال 2019 صورت خواهد گرفت تا بتواند برنامه ریزی کنند، تصمیم گیری هایی برای سرمایه گذاری بگیرند و اطمینان داشته باشند که رویکردی منظم با مدیریتی دقیق در خصوص برگزیت در راه است.

او در ادامه گفت: «اگر شرکت ها از این موضوع اطمینان نداشته باشند، شاید روزی از سال 2018 برسد که هیأت مدیران انگلستان یا دیگر سازمان ها مجبور خواهند بود براساس وضعیت مذاکرات در آن زمان تصمیماتی بگیرند.»

منبع : theguardian
برچسب ها : فرصت آزاد کیوسک
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/v3zoKtO6
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه