سه شنبه, ۱۸ بهمن(۱۱) ۱۴۰۱ / Tue, 7 Feb(2) 2023 /
           
فرصت امروز

9 ابزار برای کنترل وضعیت سئو سایت

2 سال پیش ( 1399/5/13 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : ایرینا وبر  

سئو سایت یکی از بخش ‎‏های بسیار مهم محسوب شده و موفقیت شما در زمینه تولید محتوا و فروش اینترنتی، تا حد زیادی به آن وابسته است. اگرچه ابزارهای مختلفی برای انجام روش ‎های موجود در این رابطه وجود دارد، با این حال آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده ‎اید که چگونه باید وضعیت خود را پیگیری کرد؟ درواقع بدون انجام این اقدام، نمی‎ توان اطمینان داشت که در مسیر ایده آل قرار دارید. همچنین در صورت بروز مشکل، قدرت حل سریع آن را نخواهید داشت. در این راستا به بررسی اقداماتی خواهیم پرداخت که شما را به این هدف نزدیک ‎تر خواهد کرد.

1-SE Ranking

ابزار کنترل وضعیت سئو سایت

در این سایت ضمن بررسی وضعیت سئو سایت خود می ‎توانید به مجموعه‎ ای از کلمات کلیدی، انواع تجزیه و تحلیل ‎ها و مطالب آموزشی، دسترسی داشته باشید. درواقع در کنار پیدا کردن مشکلات موجود، این سایت به شما کمک خواهد کرد تا سریعا موارد را برطرف نمایید. در نهایت پشتیبانی از انواع موتورهای جست و جو، از دیگر مزیت های آن محسوب می‎ شود.

2-Finteza

اگر خواهان این امر هستید که داده‎ ها به صورت آماری در معرض نمایش قرار گیرد، این سایت بهترین گزینه محسوب می ‎شود. همچنین این سایت تلاش می‎کند تا نگاهی به وضعیت گذشته شما نیز داشته باشد و یک آمار در رابطه با میزان پیشرفت شما، ارائه دهد. در نهایت این سایت به خوبی قادر است تا کاربران فعال را از موارد بدون تاثیر، متمایز سازد. برای مثال ممکن است یک کاربر، صرفا برای یک بار، در سایت شما حضور پیدا کرده باشد. این امر در حالی است که آمار مهمتر، افرادی هستند که به نوعی مخاطب وفادار شما محسوب می‎ شوند. از این بخش به عنوان ترافیک واقعی نام برده می ‎شود.

3-SameWeb

این سایت نه تنها امکان بررسی وضعیت ترافیک سایت شما را مهیا می ‎کند، بلکه قادر است تا این اقدام را برای سایت ‎های رقیب شما نیز انجام داده و شاهد انواع مقایسه‎ ها باشید. در کنار این موضوع امکان رتبه ‎بندی وضعیت سایت شما براساس معیارهای مختلف نیز وجود دارد. برای مثال ممکن است برای شما تعداد کاربران در رده سنی خاصی، از اهمیت بالاتری برخوردار باشد. این امر به سادگی در سایت فوق، امکان‎ پذیر خواهد بود.

4-Google Data Studio

هیچ فهرستی در زمینه سئو بدون نماینده ‎ای از گوگل کامل نخواهد بود. این سایت هماهنگی خوبی با ابزارهای دیگر گوگل نظیر Google Analytics و Google Ads داشته و به خوبی کار تحلیل را انجام می ‎دهد. درواقع این سایت درست به مانند یک سئوکار حرفه ‎ای، به شما کمک خواهد کرد.

مطلب مرتبط:  سئو با 15 ابزار قدرتمند

5-Majestic

محیط کاربری ساده، مزیت اصلی این سایت محسوب می ‎شود. درواقع شما برای استفاده از آن، نیاز به هیچ‎گونه ثبت نامی نداشته و تنها کافی است تا آدرس سایت خود را وارد نمایید. پس از آن با انواع آمارها مواجه خواهید شد. در کنار این موضوع، شما می‎ توانید با جست و جوی مشکلات خود، ویدئوی آموزشی آن را مشاهده کنید.

6-BuzzStream

اگر خواهان اطلاعات کاملی در رابطه با کاربران خود هستید، این ابزار، گزینه بسیار خوبی محسوب می ‎شود. همچنین شیوه کاری آن باعث شده است تا اطلاعات بسیار دقیقی را با ذکر جزییات، در اختیار افراد قرار دهد.

7-Varvy SEO Tool

شیوه کار این سایت بسیار جذاب است. درواقع پس از وارد کردن آدرس سایت، با سه کادر مواجه خواهید شد که در بخش اول، نکات مثبت، در بخش دوم نکات منفی و در بخش سوم توصیه‎ ها قابل مشاهده است. این امر باعث می‎ شود تا سریعا به اطلاعات موردنیاز خود دسترسی داشته باشید. در کنار این موضوع شما می‎ توانید سیستم هشدار دهنده آن را فعال کنید تا در صورت بروز یک مشکل، سریعا از آن آگاه شوید.

8-Ontolo

مزیت این سایت، سیستم خودکار آن است که باعث خواهد شد تا نیاز به اقدام کاربر، به کمترین میزان برسد. برای مثال پس از اتمام تحلیل ‎ها، شما می ‎توانید گزینه برطرف کردن مشکلات به صورت خودکار را فعال کنید تا همه چیز بدون نیاز به اقدامی اضافه، انجام شود. در نهایت این سایت ابزار کافی را در اختیار شما قرار می‎ دهد تا آمارها را برای دیگران ارسال کنید.

9-Qualaroo

ویژگی جالب این سایت، توانایی آن برای افزایش ترافیک سایت است. در کنار این موضوع، توجه به وضعیت سئو سایت در هنگام استفاده از تلفن همراه نیز از دیگر موارد مهم محسوب می‎ شود. در نهایت این برنامه قادر است تا با تحلیل وضعیت منطقه فعالیت شما و اقدامات انجام‎شده از سوی سایر برندها، استراتژی مناسبی را برای شما انتخاب نماید.

منبع : business2community
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/gJdHSRaB
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه