پنجشنبه, ۷ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Thu, 29 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

فروشگاه لوکس اقدام جدید آمازون

2 سال پیش ( 1399/6/29 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : فروش   پدیدآورنده : کارلی استرن  

در بازار تنها برندهایی قادر به رشد مداوم خواهند بود که همواره بر روی ایده های جدید سرمایه گذاری نمایند. در این راستا آمازون به عنوان برندی که از شرایط کرونا بهترین استفاده را کرده و بالاترین میزان رشد را تجربه نموده است، در جدیدترین سیاست خود به دنبال اضافه کردن بخشی جدید است که در اختیار عموم افراد قرار نخواهد گرفت. در این طرح افراد می توانند به صورت مستقیم کالاهای اصل برند محبوب خود که اکثر آنها در رده لوکس محسوب می شوند را خریداری نمایند، با این حال صرفا محصولات این رده مورد توجه نبوده و موارد منحصر به فرد و خاص نیز اضافه خواهند شد.

فروشگاه لوکس اقدام جدید آمازون

در مرحله اول، پس از شناسایی مشتریان واجد شرایط، دعوت نامه ای برای آنها ارسال خواهد شد تا بتوانند به این بخش دسترسی داشته باشند، با این حال این امر به معنای عدم وجود شانس برای سایر افراد نبوده و سایرین نیز می توانند با پر کردن فرم درخواست ارسال دعوت نامه، در صف انتظار قرار گیرند. این سیاست تا حدودی عجیب بوده و برخی از تحلیلگران به آن خوش بین نیستند. به همین خاطر باید دید که این طرح در عمل، تا چه حد مطابق ادعاها خواهد بود.

منبع : dailymail
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/VfRNxop4
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه