دوشنبه, 22 بهمن 1397 - 10:38

اقدامی دیگر در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی

بانک پاسارگاد در راستای ایفای رسالت های اجتماعی خود، عملیات ساخت کتابخانه پاسارگاد در منطقه کوهدشت از توابع استان لرستان را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، طی مراسمی که با حضور دکتر خادمی استاندار لرستان، دکتر ملک شاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه کوهدشت، آزادبخت فرماندار، طهماسبی مدیرکل کتابخانه های استان، دوستی عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد، شهردار، اعضای شورای شهر، مسئولان منطقه، جمعی از مدیران بانک پاسارگاد و اهالی محل برگزار شد، کلنگ احداث یک باب کتابخانه در منطقه کوهدشت از توابع استان لرستان، با 260 مترمربع زیربنا و 500 مترمربع محوطه سازی بر زمین کوبیده شد.

کتابخانه کوهدشت بانک پاسارگاد

در این مراسم دکتر ملک شاهی، نماینده مردم کوهدشت ضمن تشکر از بانک پاسارگاد و مدیران آن به دلیل انجام اقدامات ارزشمند در مناطق محروم گفت: اقدامات بانک پاسارگاد، در راستای ایفای رسالت های اجتماعی خود قابل تقدیر است. این تفکر در بین مدیران این بانک نیز جاری است. به عنوان مثال مهندس دوستی عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد برای پیشرفت این منطقه زحمات بسیاری متقبل شده اند که نتایج ارزشمندی نیز بر جای گذاشته است.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی، امام جمعه کوهدشت نیز از دکتر قاسمی، مدیرعامل بانک پاسارگاد به دلیل توجه ویژه به مناطق محروم و کمک به پیشرفت سطح زندگی در این مناطق تشکر کرد.

همچنین دکتر خادمی استاندار لرستان از بانک پاسارگاد به عنوان یک سازمان حقوقی خیر نام برد و از مدیران این بانک به ویژه دکتر قاسمی برای آنکه بانی کار خیر شده و زمینه را برای افزایش کتابخوانی و ارتقای سطح فرهنگی مردم در این منطقه آماده کرده اند، قدردانی کرد.

در ادامه مهندس دوستی، عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد ضمن بیان اقدامات متعددی که این بانک در راستای ایفای رسالت های اجتماعی خود انجام داده است، توجه به مناطق مختلف کشور و ارتقای سطح زندگی هم میهنان را از وظایف هر سازمانی خواند. وی با تبریک فرا رسیدن ایام پیروزی انقلاب اسلامی، به فداکاری و جانفشانی مردم شهیدپرور استان لرستان در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد.

خسرو رفیعی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی این بانک نیز ضمن اشاره به فعالیت های بانک پاسارگاد در جهت انجام مسئولیت های اجتماعی خود گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، کتابخانه مجهز پاسارگاد با بودجه ای در حدود یک میلیارد تومان برای ساخت، تا پایان تیرماه سال آینده جهت بهره مندی اهالی منطقه به بهره برداری خواهد رسید.

تقدیر از بانک پاسارگاد در جام تختی

همچنین با حضور سلطانی فر، وزیر ورزش، استاندار کرمانشاه، مسئولان استان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان فدراسیون کشتی، از بانک پاسارگاد به عنوان تنها حامی مالی برتر فدراسیون و تیم های ملی کشتی تقدیر شد.

بانک پاسارگاد جام تختی

در این مراسم از دکتر قاسمی، مدیر عامل بانک پاسارگاد که در طول سال های گذشته در راه افتخارآفرینی قهرمانان بزرگ کشتی ایران به عنوان پرافتخارترین ورزش کشور، همواره همراه و پشتیبان بوده اند، از سوی مسئولان فدراسیون کشتی قدردانی به عمل آمد.

در مسابقات امسال جام کشتی آزاد تختی که در کرمانشاه برگزار شد، تیم ملی کشتی آزاد ایران بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های آذربایجان و قرقیزستان به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید