سه شنبه, 02 ارديبهشت 1399 - 10:06

برای پنجمین سال متوالی، محبوب ترین برند خودروسازی کشور آمریکا موفق شد تا عنوان پرفروش ترین خودروی اسپرت جهان را به دست آورد. اگرچه بیش از 60درصد فروش آن به بازار آمریکا اختصاص دارد، با این حال آمارها بیانگر این واقعیت است که این خودرو در بازارهای کشورهای دیگر نظیر انگلستان، آلمان و لهستان، به سرعت در حال محبوب شدن است.

فورد موستانگ پادشاه بازار خودرو

به همین خاطر بسیاری از تحلیلگران تداوم این دستاورد را برای فورد حداقل تا سه سال دیگر تضمین شده می دانند. تاکنون شش نسل از فورد موستانگ در آمریکا عرضه شده است که آخرین آن برای سال 2015 است. به همین خاطر زمان برای معرفی یک نسل جدید فرا رسیده است که اخبار از شروع به ساخت یک طرح جدید و انقلابی دارد، با این حال با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرری که تمامی برندهای خودروسازی متحمل شده اند، نمی‏توان زمان دقیقی را برای معرفی این محصول اعلام کرد.

مطلب مرتبط: تغییر برنامه بازاریابی فورد در شرایط شیوع ویروس کرونا

از ویژگی های جالب دیگر موستانگ این است که در 12 تیپ مختلف عرضه می شود که در محبوبیت بالای آن بی‎تاثیر نبوده و کمک کرده تا امکان جلب نظر هر نوع سلیقه ای وجود داشته باشد. حال باید دید که اقدامات سایر ابربرندهای خودروسازی برای تصاحب پادشاهی فورد چه خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید