شنبه, 16 فروردين 1399 - 14:08

برند فورد به تازگی از کمپین جدیدش در زمینه حمایت از مبتلایان به ویروس کرونا رونمایی کرده است. هدف اصلی این کمپین توسعه آگاهی عمومی درباره ویروس موردنظر و ایجاد آمادگی بیشتر در مردم است. بدون تردید توسعه ویروس کرونا در سطح جهانی نتایج بسیار زیادی برای کسب و کارها دارد. براساس گزارش رسمی بخش روابط عمومی برند فورد، تلاش برای حمایت از مشتریان و مردم سراسر دنیا در این شرایط اولویت اصلی تیم مدیریتی فورد خواهد بود.

مدیران برند فورد به منظور ایجاد شرایط بهتر برای مشتریان شان در مواجهه با ویروس کرونا اقدام به طراحی تکنیک های کمک مالی ویژه کرده اند. همچنین تمام مشتریان این برند نیازی به پرداخت اقساط جاری خرید خودروی شان نخواهند داشت. همچنین شعبه های فروش فورد در شهرهای مختلف اقدام به کمک‎رسانی به مردم خواهند کرد. این امر در راستای حمایت حداکثری از مشتریان و مردم در سراسر جهان صورت می گیرد.

تغییر برنامه بازاریابی فورد در شرایط شیوع ویروس کرونا

نکته جالب درباره فعالیت فورد کاهش سرمایه‏ گذاری بر روی بخش تبلیغات و استفاده از بودجه موردنظر برای ارائه خدمات کمکی به مردم آسیب‎دیده از ویروس کروناست. بی‎تردید فعالیت برند فورد در چنین شرایطی جای تقدیر دارد. این برند بدون توجه به شرایط دشوار مالی از نظر فروش اقدام به ارائه تخفیف های گسترده و تعویق زمان پرداخت اقساط خودروهای خریداری شده کرده است. به این ترتیب مشتریان امکان تمرکز بر روی مقابله با ویروس کرونا را خواهند داشت.

مطلب مرتبط: کرونا لامبورگینی را هم به تعطیلی کشاند

کاهش سطح سرمایه‏ گذاری برند فورد با استقبال آژانس تبلیغاتی Wieden + Kennedy به عنوان همکاری تبلیغاتی اصلی آنها رو به رو شده است. به این ترتیب نوعی همگرایی در بین این برندها برای کمک به مردم در راستای مقابله با ویروس کرونا وجود دارد. این امر جای تقدیر بسیار زیادی دارد.

اقدام تازه برند فورد در پاسخ به شیوع سراسری ویروس کرونا و درخواست کمک بسیاری از ایالت ها از نظر مالی و خدماتی صورت گرفته است. براساس اعلام رسمی بخش روابط عمومی برند فورد ارائه کمک های مالی به نمایندگی های مختلف فروش شان در شهرهای مختلف برای ارائه خدمات بهتر در دستور کار قرار دارد. با این شرایط نیاز مشتریان به نگرانی مالی در زمینه مقابله با ویروس کرونا کاهش خواهد یافت. بسیاری از مردم با ایجاد بحران دچار مشکلات عمده ای شده اند. در این میان حمایت فورد، در حد توان، از آنها بسیار جالب توجه است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید