پنجشنبه, ۱۱ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Thu, 2 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

گام بزرگ گوگل میت

1 سال پیش ( 1399/8/12 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : ایگور بونفیسیس  

در شرایطی که تمرکز اصلی برندهای ارائه دهنده سرویس های تماس تصویری و ایجاد وبینار بر روی بهبود سرعت و کیفیت تصاویر است، با این حال گوگل با مورد توجه قرار دادن یک مشکل کمتر مورد توجه قرار گرفته، خود را در مرکز توجهات قرار داده است. درواقع از امروز می ‎توانید از سرویس تماس تصویری این شرکت تحت عنوان گوگل میت، قابلیت تغییر پس ‎زمینه را مورد استفاده قرار دهید. این امر باعث خواهد شد که شما دیگر نیازی به پیدا کردن یک فضای مناسب نباشید. درواقع پس ‎زمینه موردنظر تنها با یک کلیک، به تصویر اضافه خواهد شد.

گام بزرگ گوگل میت

در این راستا نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که چنین امکانی توسط سایر رقبا مورد استفاده قرار نگرفته و به همین خاطر بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که این امر خود می‎ تواند باعث جذب تعداد بالایی کاربر جدید شود. با این حال باید دید که این طرح جذاب، در عمل تا چه اندازه کاربردی خواهد بود. در این راستا هنوز مشخص نیست که طرح فوق چه زمانی به اپلیکیشن این برنامه نیز اضافه خواهد شد.

منبع : engadget
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/YyZ2CU85
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه