شنبه, 29 شهریور 1399 - 10:00

یکی از انتقادهای جدی به برند گوپرو، تکراری شدن این محصول بوده است. همین امر نیز باعث شده است تا فروش محصول قبلی، چندان مطابق انتظارات نباشد، با این حال جدیدترین تولید این شرکت را باید یک انقلاب جدید تلقی نمود. درواقع همه چیز در این محصول، بهبودهای جدی را داشته و شاهد برخی از طرح های جدید هستیم.

انقلاب به سبک گوپرو

برای مثال استفاده از لنز، یکی از این موارد محسوب می شود. همچنین فناوری جدید به کار رفته این امکان را مهیا ساخته است که حتی در چرخش های ناگهانی نیز شاهد لرزش تصویر نباشیم. فیلم برداری با کیفیت 5k نیز برای نخستین بار مورد استفاده قرار گرفته است. کیفیت تصاویر نیز 20 مگاپیکسل بوده و قیمت آن 450 دلار است. در کنار این هزینه برای دسترسی به لنز جدید با نام Max Lens Mod لازم است تا هزینه ای در حدود 100 دلار را پرداخت نمایید.

حال باید دید امسال برای این برند آمریکایی که از سال 2002 فعالیت خود را شروع کرده است، تا چه حد موفقیت آمیز خواهد بود. درواقع با توجه به حجم بسیار کم و کیفیت خارق العاده این دوربین ها، بازار هدف آنها بسیار گسترده بوده و این امر باعث می شود تا بدون شک شاهد رکوردی جدید در زمینه فروش آن باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید