سه شنبه, ۱۸ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Tue, 9 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

همه ما از اهمیت مطالعه کتاب برای پیشرفت در کار خود آگاه هستیم، با این حال نمی توان کمبود وقت را نیز نادیده گرفت. درواقع حتی اگر از کتاب های صوتی نیز استفاده کنیم، بعید به نظر می رسد که در طول روز بتوان یک کتاب را نیز مطالعه کرد. با توجه به وجود تعداد بی شماری کتاب در حوزه های مختلف، این امر به معنای فرصت بسیار محدود است. توجه داشته باشید که بسیاری از افراد خواهان موفقیت سریع هستند و این امر به معنای نیاز به صدها کتاب است. اگرچه در نگاه نخست این امر غیرممکن به نظر می رسد، با این حال یک راهکار جالب برای این موضوع وجود دارد.

قدرت مطالعه چندین کتاب در یک روز

وب سایت Readitfor.me از یک تیم حرفه ای تشکیل شده است که افراد در آن کتاب ها را مطالعه کرده و مطالب مهم را به صورت های مختلف نظیر اینفوگرافی منتشر می کنند. کیفیت کار آنها به حدی بالا است که شما عملا هیچ موضوع مهمی را از دست نخواهید داد.

همچنین شیوه نمایش آنها به حدی جذاب است که افراد را کاملا درگیر خواهد بود. درواقع نباید تصور کنید که با این روش، دیگر از مطالعه خود لذت کافی را نخواهید برد. تحت این شرایط شما قادر خواهید بود که چندین کتاب را طی تنها یک روز مطالعه کنید. همچنین اگر کتاب مدنظر شما در فهرست آنها وجود نداشته باشد، می توانید آن را سفارش داده و در مدت زمانی کوتاه خلاصه آن را دریافت کنید. برای اطمینان از کیفیت کار آنها نیز می توان یک خلاصه یک کتاب را به صورت رایگان داشته باشید.

مطلب مرتبط:چگونه می توان بیشتر مطالعه کرد

با این حال برای ادامه کار نیاز به خرید اشتراک خواهید داشت که رقم کاملا مقرون به صرفه ای محسوب می شود. نکته جالب دیگر آن، امکان دانلود فایل صوتی کتاب ها است که تنها 12 دقیقه زمان را از شما خواهد گرفت.

منبع : entrepreneur
برچسب ها : اصول کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/q5hUty3E
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه