دوشنبه, 20 اسفند 1397 - 08:29

در راستای شناسایی شرکت های دانش بنیان

در رویداد معرفی شتابدهنده ها و استارتاپ های شناسا و تریگ آپ که با همکاری دانشگاه تربیت مدرس (دانشکده مهندس صنایع و سیستم ها) در اسفندماه سال 1397 در این دانشگاه برگزار شد، تفاهم نامه همکاری میان شرکت شناسا و دانشگاه تربیت مدرس امضا شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، تفاهم نامه همکاری در زمینه شناسایی، ارزیابی و جذب شرکت های دانش بنیان و فناور برای سرمایه گذاری خطرپذیر توسط شناسا، شناسایی نخبگان برای عضویت و همکاری در زمینه مدیریت شرکت های تحت پوشش این شرکت، به اشتراک گذاری زیرساخت ها و فرصت های رشد و ارتقای توانمندی ها برای دو طرف، مشارکت در شکل گیری شرکت های دانش بنیان جدید و انتقال تجربه در زمینه های مختلف اعم از برگزاری رویدادهای آموزشی و ترویجی، بین حامد ساجدی مدیرعامل شرکت شناسا و محمدتقی احمدی به نمایندگی از دانشگاه تربیت مدرس به امضا رسید.

شرکت شناسا و دانشگاه تربیت مدرس

در این رویداد، دکتر ساجدی مدیرعامل شرکت شناسا، ضمن اشاره به موضوع رویداد که نوآوری و ارزش آفرینی است، گفت: موضوع این گردهمایی، نوآوری و ارزش آفرینی است و بحثی که محوریت پیدا می کند اراده و علاقه ای است که افراد ارزش آفرین و کارآفرین دارند. گرایش جدی در کشور ما به ارزش آفرینی برمبنای نوآوری و خلاقیت اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه زنجیره ارزش، پیش شتابدهی، شتابدهی، پساشتابدهی و سرمایه گذاری جسورانه در مجموعه شناسا پیاده سازی شده است، مطالبی را درخصوص علاقه مندی بیشتر شناسا به برخی حوزه ها اعم از سلامت دیجیتال، تجهیزات پزشکی، کاربردهای تشخیصی و درمانی و حوزه های بیوتکنولوژی، سبک زندگی، ادتک و کیدتک مطالبی ارائه کرد.

در این رویداد همچنین سیدحمیدرضا علوی، معاون رشد و شتابدهی شرکت شناسا، به تشریح ویژگی ها، نکات کلیدی، خدمات و زیرساخت هایی که برای رشد یک کسب و کار نوآورانه، در تریگ آپ در اختیار استارتاپ ها قرار می گیرد پرداخت.

در بخش پایانی این رویداد، یک نشست تخصصی با حضور استارتا پ های تله طب، 3D Fast، لینک اپ و ابر آروان که همگی از استارتاپ های تریگ آپ بوده اند، برگزار شد. در این نشست صمیمانه، مدیران این استارتاپ ها درخصوص تجربیات خود در شکل دهی استارتاپ خود و نحوه همکاری با شتابدهنده تریگ آپ، سرویس ها و خدمات دریافتی از یک شتابدهنده توضیحاتی ارائه دادند. ارائه این تجربیات و داستان مسیر موفقیت آنها با هدف آشنایی مخاطبان رویداد که قصد برنامه ریزی و راه اندازی کسب و کار خود را در این اکوسیستم دارند صورت گرفت. برگزاری جلسه پرسش و پاسخ بخش پایانی این پنل بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید