دوشنبه, 16 تیر 1399 - 09:03

در بازار پررقیب شبکه های اجتماعی، این امر که به صورت مداوم امکانات جدید را ارائه کنید، بدون شک بسیار مهم خواهد بود. در این رابطه اینستاگرام بسیار خوب عمل کرده و جدیدترین اخبار منتشرشده حاکی از آن است که در به روز رسانی بعدی، دو امکان جذاب پیشنهاد بلاک افراد و نمایش تمام استوری ها در یک صفحه، اضافه خواهد شد. درواقع اگرچه در نسخه حال حاضر، فضای بیشتری به نمایش استوری‎ها اختصاص پیدا کرده است، با این حال این میزان به عاملی مزاحم برای مشاهده پست‎‏ها تبدیل شده است. به همین خاطر نیز قرار است که یک صفحه جداگانه به این موضوع اختصاص پیدا کند. این امر باعث خواهد شد تا افراد بتوانند به راحتی تمامی استوری‎ها را مشاهده کرده و به سهولت بالاتری، انتخاب کنند که کدام یک را مشاهده کنند.

تغییرات جدید اینستاگرام

این ویژگی در حال حاضر مراحل آزمایشی خود را به سر می‎برد. درواقع با توجه به مراحل اجرای طرح‎های قبلی، به نظر می‎رسد که برخی از کاربران در کشورهایی نظیر برزیل، به این قابلیت دسترسی پیدا کرده و باید منتظر واکنش‎ها باشیم. در کنار این موضوع، طرح جدید پیشنهاد بلاک کردن صفحات است. درواقع برای حفظ امنیت کاربران، پیشنهاد برای بلاک کردن اضافه خواهد شد. معیار انتخاب صفحات نیز براساس الگوهایی نظیر فعالیت شما در فیس‎بوک خواهد بود.

برای مثال اگر شما فردی را در فیس‎بوک بلاک کرده باشید، صفحات این افراد در اینستاگرام به فهرست پیشنهادی شما اضافه خواهد شد، با این حال به نظر می‎رسد که برای دسترسی به این قابلیت، باید اتصال به فیس‎بوک را فعال کرده باشید. این امر می‎تواند به نوعی تبلیغ برای فیس‎بوک به عنوان برند مادر نیز محسوب شود. حال باید دید که دو طرح فوق، تا چه حد مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید