یکشنبه, ۱۳ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Sun, 4 Dec(12) 2022 /
           
فرصت امروز

ایمیل مارکتینگ با گذشت نزدیک به سه دهه از عمرش هنوز هم ایده ای بسیار جذاب برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف در سراسر دنیا محسوب می شود. امروزه کاربران اول از همه ایمیل های دریافتی شان را چک می کنند. به همین خاطر حضور مناسب شما در عرصه بازاریابی می تواند همراه با مزایای بسیار زیادی باشد. این امر شما را در بازار بدل به برندی دوست داشتنی و از همه مهمتر حرفه ای خواهد کرد. 

یکی از نکات منفی درباره ایمیل مارکتینگ مربوط به کمبود زمان کارآفرینان است. همین امر اغلب اوقات طراحی کمپین و تعامل با مشتریان در این فضا را بدل به امری سخت و حتی غیرممکن می سازد. اگر شما به دنبال پرهیز از چنین رویدادهایی در عرصه کسب و کار هستید، باید همیشه حواس تان به نوآوری های تازه در دنیای کسب و کار باشد. به عنوان مثال، استفاده از اتوماسیون به عنوان یکی از دستاوردهای مهم در دنیای کسب و کار ایده ای کاربردی برای بازاریابی بهتر خواهد بود. 

افزایش فروش با استفاده از اتوماسیون در سرویس های ایمیل

اتوماسیون در عرصه بازاریابی ایمیلی همیشه همراه با مزایای بسیار زیادی بوده است. این امر به شما امکان تاثیرگذاری متفاوت بر روی مخاب هدف را می دهد. اگر شما هم برای استفاده از فناوری مورد نظر هنوز شک و تردید دارید، نکات مورد بحث در این مقاله شک و تردیدهای شما را به طور کامل از بین خواهد برد. در ادامه برخی از مزایای استفاده از اتوماسیون در عرصه کسب و کار را با هم مرور خواهیم کرد. 

مطلب مرتبط: چگونه از اتوماسیون در خرده فروشی تان استفاده کنید؟

صرفه جویی در زمان و هزینه

بازاریابی به طور سنتی در سرویس های ایمیل شامل طراحی کمپین، ارسال دستی انبوهی از ایمیل ها و در نهایت پاسخگویی به ایمیل های کاربران است. این امر برای هر بازاریابی نوعی کابوس محسوب می شود. از سوی دیگر برندها نیز برای استخدام کارشناس های حرفه ای در راستای پشتیبانی از کمپین شان هزینه های زیادی را انجام می دهند. نکته مهم اینکه شما باید در راستای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف همیشه به دنبال استفاده از ایده های تاثیرگذار و مناسب باشید، در غیر این صورت فرآیند جلب نظر مخاطب هدف بدل به امری سخت و حتی غیرممکن می شود. امروزه برخی از برندها برای جلب نظر مشتریان به طور مداوم اقدام به استفاده از اتوماسیون می کنند. دلیل این امر امکان ارائه کمپین های پرتعداد و همچنین پاسخگویی سریع به کاربران است.

استفاده از اتوماسیون حتی میزان فروش محصولات شما را نیز بیشتر می کند. دلیل این امر امکان ارائه پشتیبانی 24 ساعته به کاربران خواهد بود. با این حساب در چشم انداز بلندمدت شما هم در هزینه و هم در زمان تان صرفه جویی قابل ملاحظه ای خواهید کرد. 

همکاری بلندمدت با مشتریان

مشتریان به برندهایی که به طور مداوم کمپین های بازاریابی طراحی می کنند، توجه بیشتری نشان می دهند. این امر جذابیت بالایی برای برندها به همراه دارد. اگر شما به دنبال تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف به شیوه ای حرفه ای هستید، همیشه می توانید بر روی اتوماسیون برای تعامل بلندمدت با مشتریان حساب کنید. این امر شما را به طور قابل ملاحظه ای از رقبای تان جلو می اندازد. در کنار این مسئله نیز وضعیت تان برای تاثیرگذاری بر روی کاربران و بهینه سازی فرصت های پیش روی تان بهتر خواهد شد. 

یادتان باشد همکاری با مشتریان در بلندمدت جایگاه شما در بازار را به شدت استوار خواهد کرد. به این ترتیب دیگر نیازی برای نگرانی نسبت ظهور برندهای تازه نخواهد بود. این امر اطمینان بسیار خوبی به شما و برندتان هدیه می دهد.

مطلب مرتبط: اتوماسیون در ایمیل مارکتینگ؛ راهنمایی جامع برای کسب و کارها

توسعه کسب و کار

توسعه کسب و کار برای بسیاری از کارآفرینان امر بی نهایت مهمی محسوب می شود. برخی از کارآفرینان در این میان هزینه های زیادی برای توسعه برندشان صورت می دهند. این امر در برخی از مواقع برای کارآفرینان همراه مزایای زیادی نیز هست. نکته مهم در این میان امکان توسعه بی دردسر کسب و کار برای کارآفرینان در صورت استفاده از راهکارهای ایمیل مارکتینگ است. چنین شیوه ای شما را در موقعیت بسیار خوبی از نظر تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف قرار داده و جلوه ای حرفه ای پیش روی آنها قرار می دهد. درست به همین دلیل شما برای توسعه سریع کسب و کارتان باید همیشه روی ایمیل مارکتینگ حساب ویژه ای باز کنید. 

منبع : shopify
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/7kdFVxVJ
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه