پنجشنبه, ۱۶ تیر(۴) ۱۴۰۱ / Thu, 7 Jul(7) 2022 /
           
فرصت امروز

در شرایطی که بسیاری از تحلیلگران، شبکه های اجتماعی را به خاطر تقلید از اقدامات یکدیگر محکوم می کنند و شاهد خلاقیت های بسیار کمی در مقایسه با گذشته هستیم، تیک تاک به عنوان رکورددار سریع ترین رشد در تاریخ شبکه های اجتماعی، از طرح نوآورانه خود رونمایی کرده است که می تواند ارتباط میان کاربران را بهبود بخشد. درواقع یکی از مشکلات کاربران خصوصا افرادی که از دنبال کنندگان زیادی برخوردار هستند، عدم امکان پاسخ دهی مناسب است. در این زمینه متن های از پیش تعیین شده نیز حالتی کاملا ربات گونه داشته و تعامل را نابود می کند.

تیک تاک از طرح نوآورانه خود رونمایی کرد

همچنین میزان اطلاعات از افراد نیز بسیار کم است. این امر در حالی است که دنبال کنندگان علاقه زیادی به این موضوع دارند که شناخت خود را افزایش دهند. در این راستا بخشی به نام پرسش و پاسخ به صفحات اضافه شده است که در آن شما می توانید سوال خود را مطرح کرده و با پاسخ تصویری مواجه شوید. بدون شک این موضوع از تایپ کردن، به مراتب ساده تر خواهد بود. در یک مقایسه ای که انجام شده است، با این طرح شما می توانید سرعت پاسخ گویی سه برابری را داشته باشید، با این حال برای استفاده از این امکان جدید، لازم است تا در تنظیمات، تیک آن را فعال نمایید. حال باید دید که این اقدام تا چه حد مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت. بدون شک در صورت نتیجه بخش بودن، شاهد تکرار آن توسط سایر شبکه ها نیز خواهیم بود.

منبع : searchenginejournal
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/m23ujShc
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه