سه شنبه, 20 خرداد 1399 - 12:53

بررسی مهم ترین نکات بازاریابی ویدئویی در فضای آنلاین

بازاریابی با استفاده از فرمت ویدئو در طول سال های اخیر میان بازاریاب ها طرفدارهای بسیار زیادی پیدا کرده است. دلیل این امر سطح بالای تاثیرگذاری محتوای ویدئویی در مقایسه با سایر فرمت های مشابه است. چالش اصلی در این میان طراحی ویدئویی جذاب برای جلب نظر مخاطب هدف است. بسیاری از برندها در این مسیر با شکست مواجه می شوند. درست به همین خاطر گاهی اوقات برندها به طور کلی بازاریابی با استفاده از فرمت ویدئو را فراموش می کنند.

بدون تردید ما به هنگام بازاریابی ویدئویی باید از المان های مشخصی درباره محصولات مان رونمایی کنیم. این امر شامل تاکید بر روی ویژگی های منحصر به فرد محصولات و تلاش برای تعامل نزدیک با مخاطب هدف است. برخی از برندها به جای تاکید بر روی ویژگی های اصلی محصولات شان به سراغ ترندهای زودگذر و حتی کلیشه ای بازاریابی می روند. بی شک چنین الگوهای بازاریابی در عمل با شکست مواجه خواهد شد.
بازاریابی ویدئویی فقط معطوف به معرفی ویژگی های تازه محصولات نیست. اشتباه اغلب برندها تلاش برای جلب نظر مخاطب هدف با چنین تکنیکی است. ما باید از هر نظر مخاطب هدف را تحت تاثیر قرار دهیم. فقط در این صورت آنها به سوی استفاده از کیف پول شان و خرید محصولات ما ترغیب خواهند شد.

بررسی مهم ترین نکات بازاریابی ویدئویی فضای آنلاین

ما در طول سال های اخیر کمپین های موفق در زمینه بازاریابی ویدئویی کم نداشته ایم. هدف اصلی ما در مقاله کنونی الگوبرداری از نمونه های موفق بازاریابی ویدئویی در کسب و کارهای مختلف است بنابراین در ادامه به بررسی برخی از اصول اساسی در زمینه بازاریابی ویدئویی خواهیم پرداخت.

هدف اصلی بازاریابی ویدئویی برای محصولات چیست؟

یکی از عادت های قدیمی مشتریان در زمینه خرید محصولات استفاده از آنها پیش از پرداخت هزینه است. این امر شامل مشاهده نحوه کارکرد محصولات در فروشگاه ها برای چند دقیقه نیز می شود، بنابراین ما در زمینه بازاریابی ویدئویی باید به چنین نیازی از سوی مشتریان پاسخ دهیم. در غیر این صورت امکان جلب نظر مخاطب هدف را نخواهیم داشت.

مطلب مرتبط: بازاریابی ویدئویی در شبکه های اجتماعی، چالش ها و راهکارها

بی تردید امروزه امتحان تمام محصولات پیش از خرید امکان‎پذیر نیست. خرده‎فروشی های آنلاین مشکلات بسیار زیادی در این زمینه دارند، بنابراین باید به دنبال راهکاری دیگر برای بازاریابی و جلب نظر مخاطب هدف باشیم. یکی از راهکارهای مناسب در این میان استفاده از محتوای ویدئویی آنلاین برای نمایش کارکرد محصولات است. این اقدام تا حد زیادی نیاز مشتریان برای کار با محصولات را کم خواهد کرد. همچنین تولید ویدئو پیرامون محصولات به شک و تردیدها در مورد نقص های احتمالی پایان خواهد داد.

یکی از نکات مهم در زمینه تولید ویدئوی بازاریابی پیرامون محصولات توجه به بیان نکات واقعی است. برخی از برندها در کمپین های بازاریابی شان اقدام به بیان نکات بیش از اندازه ایده‎آل درباره محصولات شان می کنند. نتیجه این امر دلسردی و حتی نارضایتی شدید مشتریان پس از خرید محصولات خواهد بود.

براساس مطالعه ما در موسسه G2 نزدیک به 72درصد از مشتریان مشاهده ویدئوهای بازاریابی درباره محصولات را ضروری می دانند، بنابراین اگر قصد فروش محصولات تان به شیوه تاثیرگذارتر را دارید، باید از الگوی موردنظر به بهترین شکل استفاده کنید.

افزودن جذابیت و متن به پیشنهاد محصول

ایراد اساسی برندها در زمینه بازاریابی برای محصولات ارائه پیشنهادهای خشک و بی‎روح است. بدون تردید مشتریان در مواجهه با چنین پیشنهادهایی انگیزه چندانی برای قبول آنها نخواهند داشت. توصیه ما در این بخش استفاده از متن جذاب برای بیان در قالب ویدئوی بازاریابی است. وقتی ما قصد طراحی ویدئوی بازاریابی را داریم، کنترل تمام بخش ها در دست ما خواهد بود.

هدف اصلی در زمینه بازاریابی ویدئویی نمایش مزیت های محصولات برای مشتریان است. جذابیت اصلی هر محصولی برای مخاطب هدف کاربردش در زندگی روزمره خواهد بود بنابراین ما باید بر روی معرفی کارکرد و مزیت اصلی محصول مان تمرکز داشته باشیم. کمپین های بازاریابی موفق همیشه بر روی این نکته ساده ترکز داشته اند.

اگر شما در زمینه تولید کفش های ورزشی فعالیت دارید، دو نوع الگوی بازاریابی پیش روی شما قرار خواهد داشت. نخست، توجه بر روی ویژگی های لوکس و گران قیمت کفش های ورزشی و تلاش برای تمرکز بر روی کفش مدنظر قرار می گیرد. این راهکار شاید جذابیت های بسیار زیادی برای برندها داشته باشد، اما توجه مخاطب هدف را جلب نخواهد کرد. راهکار دوم شامل تلاش برای نمایش لذت پیاده‎روی با دوستان در قالب استفاده از کفش برند موردنظر است. این الگوی تبلیغاتی به صورت برابر بر روی کیفیت محصول و کاربردش در زندگی روزمره تمرکز کرده است. گاهی اوقات برندها شیوه های تبلیغاتی مناسب را فقط از چشم‎انداز درون سازمانی مشاهده می کنند. افزایش جذابیت برندها در زمینه بازاریابی تا حد زیادی بستگی به توانایی ما برای درک سلیقه مشتریان خواهد داشت.

مزیت نمایش محصول در زندگی روزمره

اغلب اوقات تبلیغات آنلاین و ویدئویی تفاوت چشمگیری با زندگی واقعی ندارد. همین نکته در طول سال های اخیر برندها را به سوی استفاده هرچه بیشتر از محتوای ویدئویی هدایت کرده است. انواع الگوهای بازاریابی همیشه با اندکی اغراق در زمینه معرفی محصولات همراه است. این نکته به خوبی از سوی مخاطب هدف درک می شود بنابراین مشاهده انگیزه و واکنش بسیار اندک مشتریان در قبال شیوه های بازاریابی سنتی عجیب نخواهد بود. مزیت اصلی محتوای ویدئویی امکان نمایش محصول در متن زندگی روزمره است.

اگر شما قصد خرید یک گوشی هوشمند را داشته باشید، به احتمال زیاد در خرده‎فروشی های آنلاین اندکی جست‎وجو خواهید کرد. این امر با هدف کسب اطلاعات دقیق درباره محصولات موجود در بازار صورت می گیرد. یکی از چالش های اصلی برندها در زمینه خرده‎فروشی آنلاین عدم اعتماد مشتریان برای خرید محصولات گران‎قیمت است بنابراین اغلب مشتریان پس از بازدید از ویژگی های گوشی های هوشمند در نهایت به سراغ خرید آن در فروشگاه های حضوری می روند. این نکته برای کسب و کارهای آنلاین اهمیت بسیار زیادی دارد.

مزیت اصلی محتوای ویدئویی امکان جلب نظر مخاطب هدف در قالب های تعاملی است. به این ترتیب شما امکان تعامل نزدیک با مخاطب هدف را خواهید یافت. این نکته برای اغلب خرده‎فروشی های آنلاین به مثابه موقعیتی برای رقابت بر سر فروش محصولات ارزشمند خواهد بود. امروزه بسیاری از خرده‎فروشی های بزرگ مانند آمازون از برندها درخواست محتوای بصری متنوع پیرامون محصولات شان می کند. این اقدام در راستای جلب نظر حداکثری مخاطب هدف به محصولات برند صورت می گیرد.

تاثیرگذاری محتوای ویدئویی بر دسترسی به مشتریان هدف

بدون شک هر برند دارای دامنه مشخصی از مشتریان هدف است. یکی از مزیت های بازاریابی ویدئویی کمک به دسترسی به مشتریان هدف هر برند است. همانطور که پیش از این اشاره شد، بازاریابی برای دسترسی به مخاطب هدف دشواری های بسیار زیادی دارد. استفاده از محتوای ویدئویی امکان کمک به مخاطب برای اعتماد به ما را افزایش خواهد داد.

مطلب مرتبط: 6 روش بازاریابی ویدئویی عالی برای سال 2018

امروزه بازاریاب های حرفه ای در زمینه طراحی ویدئوهای بازاریابی اقدام به استفاده از چشم‎انداز مشتریان می کنند. به این ترتیب آنها در عمل نکات مدنظر و مهم برای مشتریان را در قالب های مختلف بیان خواهند کرد. شاید این نکته در نگاه نخست چندان مهم به نظر نرسد، اما نقش مهمی در جلب اعتماد مشتریان خواهد داشت.

ویدئوهای بازاریابی ترکیبی از چند عامل به هم پیوسته است. این عوامل شامل استفاده از ادبیات مناسب، معرفی دقیق محصول، توجه به دغدغه های مشتریان و همچنین ساماندهی امور براساس سلیقه مشتریان است. بسیاری از برندها در عمل به عناصر اصلی ویدئوهای بازاریابی توجه چندانی ندارند. همین امر موجب بروز مشکلات اساسی در زمینه بازاریابی آنها خواهد شد. امروزه بازاریابی بیشتر شبیه به هنر تاثیرگذاری بر روی مشتریان است. ما باید استفاده بسیار مناسبی از چنین الگویی برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف داشته باشیم.

نمایش عملی استفاده از محصولات

یکی دیگر از نکات مهم در مورد الگوی بازاریابی ویدئویی نمایش عینی استفاده از محصولات است. برخی از مشتریان همیشه در مورد شیوه استفاده از محصولات تردید دارند. این نکته شامل محصولات تازه و فناوری های نوین می شود. یک نمونه مناسب در این زمینه دوربین های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده است. بدون تردید شمار بالایی از مشتریان اطلاع چندانی از ویژگی های محصولات موردنظر نداشتند. همین امر استفاده از آنها را همراه با ریسک بالایی می ساخت. اقدام تیم های توسعه‎دهنده دوربین های موردنظر در زمینه طراحی کمپین های بازاریابی متنوع ارزش بسیار زیادی داشت. نتیجه چنین اقداماتی آشنایی هرچه بهتر مشتریان با دوربین های موردنظر بود.

بدون تردید هر فناوری تازه ای نیاز به معرفی مناسب به مشتریان دارد. در غیر این صورت شاید تا مدت ها مورد بی توجهی مخاطب هدف قرار گیرد. محتوای بصری همیشه اعتماد بسیار بیشتری از سوی مخاطب هدف جلب می کند. بنابراین استفاده از آن برای برندها مزیت بسیار بیشتری خواهد کرد.

چگونه ویدئوی بازاریابی تولید کنیم؟

صحبت از مزیت های تولید ویدئوهای بازاریابی به تنهایی برای موفقیت در این عرصه کافی نیست. ما باید تکنیک ها و شیوه های بازاریابی ویدئویی را یاد بگیریم. بدون تردید توصیه های بسیار زیادی در این حوزه وجود دارد، اما تمام آنها دارای اعتبار و ارزش یکسانی نیستند. امروزه بسیار از برندها در راستای استفاده از بازاریابی ویدئویی با کمبود ایده مناسب و ناآگاهی از شیوه های کاربست آن مواجه هستند. هدف اصلی ما در ادامه مقاله کنونی بررسی تکنیک های بازاریابی ویدئویی است.

1. معرفی شرکت و محصول مان

گام نخست در راستای تهیه ویدئوی بازاریابی جذاب تلاش برای معرفی شرکت و محصول مان است. گاهی اوقات برندها فقط به دنبال رونمایی از محصولات شان هستند. به این ترتیب دیگر توجهی نسبت به معرفی شرکت شان نخواهند داشت. امروزه اغلب کاربران محتوای تبلیغاتی برندها را در شبکه های اجتماعی مشاهده می کنند. این نکته ضرورت راه‎اندازی حساب کاربری رسمی برای شرکت ها را فراهم می سازد. وقتی ما حساب رسمی برای برندمان داریم، باید برنامه ریزی درستی برای معرفی کسب و کارمان داشته باشیم، در غیر این صورت کاربران امکان آشنایی مناسب با ما را نخواهند داشت.

امروزه اغلب کاربران به حساب های تجاری بی نام و نشان توجه چندانی نمی کنند. بنابراین ما باید به دنبال معرفی مناسب برندمان به مخاطب هدف باشیم. خوشبختانه راهکارهای بسیار زیادی برای معرفی کسب و کار به مخاطب هدف وجود دارد. استفاده از بخش بیوگرافی اکانت رسمی مان در شبکه های اجتماعی بهترین گزینه خواهد بود. همچنین استفاده از لوگو و شعار تبلیغاتی اصلی شرکت در ویدئوهای بازاریابی توجه بیشتر مخاطب هدف را جلب خواهد کرد.

مطلب مرتبط: هرآنچه باید در مورد بازاریابی ویدئویی بدانیم

اشتباه برخی از برندها در زمینه معرفی شرکت شان اشاره مستقیم به موضوع است. ما نیازی به اشاره مستقیم به برندمان نداریم. در عوض باید لوگو، شعارهای اصلی و حتی برخی از ارزش های مرکزی شرکت مان را در ویدئوهای بازاریابی جای دهیم. امروزه برندهایی نظیر نایک بدون نیاز به نمایش لوگوی برندشان امکان تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف را دارند. دلیل این امر آشنایی مخاطب هدف با ارزش های چنین برندهایی است بنابراین نایک با ارجاع به یکی از ارزش های اساسی برندش امکان تاثیرگذاری قابل توجه بر روی مخاطب هدف را خواهد داشت.

2. نمایش ویژگی های محصولات و کسانی که از آن نفع خواهند برد

ویدئوهای بازاریابی که فقط بر روی نمایش محصولات تمرکز دارد، مزیت بیشتری در مقایسه با عکس یا متن بازاریابی نخواهد داشت. وقتی ما در تلاش برای استفاده از ویدئوی بازاریابی هستیم، باید ایده های بسیار بیشتری در ذهن داشته باشیم.

امروزه هر محصول برای دامنه مشخصی از مشتریان طراحی می شود. ما در ویدئوهای بازاریابی باید هدف‏گذاری مان بر روی مشتریان خاص را نشان دهیم. همچنین نمایش ویژگی های محصولات نیز باید در دستور کار قرار گیرد. تولید محصولی تازه در عرصه کسب و کار با هدف رقابت و کسب سود صورت می گیرد. اگر محصول ما دارای ویژگی های تازه ای نباشد، امکان جلب نظر مخاطب هدف را نخواهد داشت. نمایش ویژگی های محصول کار چندان دشواری نیست. ما فقط باید به زبانی ساده و قابل فهم برای تمام مشتریان به بیان ویژگی ها و فناوری های تازه مورد استفاده در محصول مان اشاره کنیم.

اشتباه برخی از برندها در زمینه معرفی محصولات شان استفاده از اصطلاح های بیش از اندازه تخصصی است. به این ترتیب مخاطب هدف هیچ درکی از ویدئوی بازاریابی نخواهد داشت. هرچه ما اصلاح های ساده تری در فرآیند تهیه ویدئوی بازاریابی مورد استفاده قرار دهیم، توانایی بهتری برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف خواهیم داشت.

گاهی اوقات برخی از محصولات در بازارهای مشترک دارای شباهت های بسیار زیادی به هم هستند. این امر فرآیند تصمیم‎گیری برای خرید را دشوار خواهد ساخت. همچنین روشن ساختن کاربرد محصول موردنظر و دامنه مشتریان هدف برندمان به تصمیم‎گیری خریداران کمک خواهد کرد. برخی از اوقات مشتریان در مورد نیازشان به یک محصول یا حتی تاثیرگذاری آن بر زندگی روزمره شان دچار شک و تردید هستند. وظیقه ما در این میان رفع تردیدها و کمک به مشتریان برای تصمیم‎گیری به منظور خرید است.

3. فراهم‎سازی محتوای اساسی نظیر قیمت اولیه و امکانات جانبی

بهترین ویدئوهای بازاریابی فقط به نمایش محصولات و ویژگی های خاص آنها اکتفا نمی کنند. آنها پا را فراتر از این امر گذاشته و نسبت به نیاز مشتریان به محصولات ادعاهای جذابی می‎کنند. بدون تردید گاهی اوقات مشتریان دارای نیاز مستقیم برای خرید یک محصول نیستند. ما در این صورت باید نیاز مورد نظر را ایجاد کنیم. ترغیب مشتریان برای استفاده از محصولات مان ایده جذابی برای جلب نظر مخاطب هدف خواهد بود.

مطلب مرتبط: ایده هایی جالب برای بازاریابی ویدئویی تأثیرگذار

یکی از پرسش های مناسب برای توجه در فرآیند بازاریابی ویدئوی مربوط به شیوه تاثیرگذاری محصول ما بر روی شادی بیشتر مشتریان است. افراد برای بهره‎گیری از مزیت های بیشتر و زندگی راحت تر اقدام به خرید محصولات مختلف می کنند، بنابراین مزیت محصول ما در مورد مذکور باید کاملا روشن بیان شود. این نکته در مورد محصولاتی که به صورت مستقیم مربوط به نیازهای اساسی مشتریان نیست، باید به طور دقیق تری مدنظر قرار گیرد.

اگر ما ویدئوهای بازاریابی جذاب شامل معرفی شرکت، محصول و ویژگی های خاص آن را تهیه کنیم، هنوز هم مسیر طولانی تا موفقیت فاصله خواهیم داشت. ویدئوهای بازاریابی بدون درج قیمت نهایی محصولات هیچ جذابیتی برای مخاطب هدف نخواهد داشت. امروزه هنوز هم یکی از فاکتورهای مهم خرید بحث قیمت نهایی است. این نکته باید به طور ویژه ای مدنظر برندها قرار گیرد. در غیر این صورت امکان جلب نظر مخاطب هدف از بین می رود.

اغلب محصولات دارای امکانات خرید متفاوتی هستند. این امر شامل استفاده از برخی امکانات جانبی برای بهبود کیفیت محصول یا حتی شخصی‎سازی محصولات موردنظر است بنابراین شما باید توجه ویژه ای به بیان تمام نکات در مورد محصولات تان داشته باشید. در غیر این صورت مشتریان همیشه با ابهام در مورد شیوه خرید و امکانات جانبی محصول مواجه خواهند بود.

دلیل اصلی تردید مشتریان برای خرید آنلاین محصولات عدم اطمینان از کیفیت نهایی محصولات است. ما با استفاده از بازاریابی ویدئویی با کیفیت محصولات و امکانات جانبی آن را به بهترین شکل نشان دهیم. همچنین درج سطح قیمت های مختلف محصول نیز ضروری خواهد بود.

4. ضرورت ترغیب مخاطب به سوی عملی خاص

بدون تردید هر برندی از فرآیند بازاریابی ویدئوی اهداف گوناگونی را دنبال می کند. ما در اینجا بر روی تلاش برای ترغیب مخاطب هدف به سوی عملی خاص تاکید داریم. هر برندی براساس نیازها و ماهیت کسب و کارش هدف خاصی از بازاریابی دارد. نکته مهم در این میان تاثیرگذاری عملی بر روی مخاطب هدف و دعوت از وی برای انجام عملی خاص است. شاید هدف اصلی ما فروش مستقیم محصولات مان نباشد. ما در هر صورت باید هدف خاصی را در زمینه بازاریابی مدنظر قرار دهیم. تمام فعالیت های بازاریابی و طراحی کمپین باید در راستای نزدیکی هرچه بیشتر به هدف موردنظر صورت گیرد.

ایراد اصلی برندها در زمینه بازاریابی ناتوانی برای دعوت مخاطب هدف به سوی هدفی خاص است. به این ترتیب کاربران همیشه با نوعی احساس گنگی در زمینه پایان‎بندی محتوای ویدئویی مواجه هستند. اینجا نیز درست مانند فیلم های سینمایی بحث پایان‎بندی اهمیت بالایی دارد. شاید ما ویدئوی خود را با المان های جذابی شروع کنیم، اما در صورت ناتوانی برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف هیچ مزیتی از کمپین مان نخواهیم برد.

5. هدایت مشتریان به صفحه فروش محصول یا سایت رسمی برند

استفاده از لینک های جانبی در کنار محتوای ویدئویی تاثیرگذاری بسیار بالایی بر روی مخاطب هدف دارد. اگر محتوای ما نظر مشتریان را جلب کند، آنها علاقه مند به مشاهده سایت رسمی برندمان و صفحه سفارش آنلاین خواهند بود. ایراد اغلب برندها در چنین مرحله ای فقدان سایت پذیرنده مناسب و در حقیقت استفاده از لینک های جانبی است.

افزودن لینک های جانبی به ویدئوی بازاریابی اغلب در بخش کپشن صورت می گیرد بنابراین در انتهای کپشن تان به درج لینک های موردنظر اقدام کنید. این امر تاثیرگذاری به مراتب بیشتری بر روی مخاطب هدف خواهد داشت. ما باید همیشه سهولت دسترسی به محصولات مان از سوی مشتریان را مدنظر قرار دهیم. در غیر این صورت در رقابت با دیگر برندها شکست خواهیم خورد.

نمونه های موفق بازاریابی ویدئویی

• اپل آیفون 6اس: تنها بخشی که تغییر کرده است

وقتی یک محصول تازه روانه بازار می شود، مواجهه با موج انتظارات به هیچ روی ساده نخواهد بود. بسیاری از برندها به دلیل ناتوانی در زمینه پاسخگویی به انتظارات مشتریان با شکست های سنگین مواجه می شوند. این نکته در مورد تجربه اولیه موفق برندها و سپس افزایش انتظارات از آنها کاربرد بیشتری دارد.

وقتی برند اپل از محصول آیفون 6اس رونمایی کرد، بسیاری از کارشناس ها نسبت به عدم تغییر المان های مشخص اظهار نارضایتی کردند. برند اپل با یک ویدئوی بازاریابی ساده و روان به خوبی توانایی های تبلیغاتی اش را به نمایش گذاشت. نکته مهم در مورد کمپین اپل برای آیفون 6اس تمرکز بر روی به روزرسانی های جزئی است. به این ترتیب کاربران در عمل شاهد تغییرات بسیار زیادی نیستند، اما همین تغییرات کوچک نیز برای آنها ارزشمند خواهد بود.

مطلب مرتبط: بهترین و مفیدترین راه های استفاده از بازاریابی ویدئویی

• مخلوط‎کن های برند بِلند تک: آیا کیفیت لازم لحاظ شده است؟

یکی از دغدغه های اصلی تمام خانواده ها خرید مخلوط‎کن های باکیفیت است. بسیاری از مخلوط‎کن های موجود در بازار امکان خردکردن شمار بالایی از میوه ها را ندارند. همین امر ایده اصلی بازاریابی ویدئویی برند بلند تک را تشکیل داده است. آنها به طور حرفه ای بر روی تولید مخلوط‎کن های صنعتی و خانگی تمرکز دارند. همین امر آنها را به سوی رونمایی از کمپینی تازه برای رونمایی از مخلوط‎کن های نسل جدیدش در سال 2006 کشاند. آنها در ویدئوی بازاریابی اصلی کمپین شان بر روی توانایی مخلوط‏کن شان برای خردکردن هر نوع محصولی تمرکز کرده اند. بدون تردید چنین ادعایی با توجه به ذکر مواردی که اغلب مخلوط‎کن ها توانایی خردکردن شان را ندارند، بسیار شجاعانه است. این نکته اغلب از سوی برندهای تولیدکننده مخلوط‎کن بر روی جعبه محصول درج می شود. بلند تک برای ایجاد تمایز میان خود و دیگران به سوی استفاده از شیوه موردنظر روی آورد.

نتیجه کار برند بلند تک یک شاهکار بازاریابی تمام عیار بود. بر این اساس آنها در ویدئوی بازاریابی برندشان از ابزارها و لوازم مختلفی برای نمایش کیفیت مخلوط‎کن های شان استفاده کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید