دوشنبه, 25 فروردين 1399 - 20:31

«تیک تاک» اگرچه در ایران کاربران زیادی ندارد، اما در سطح جهانی یکی از محبوب ترین هاست. این برنامه اخیرا به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده و بیش از یک میلیارد بار از پلی‎استور برای سیستم عامل اندروید دانلود شده است.

به گزارش دیجیاتو، شیوع ویروس کرونا و خانه‎نشین شدن مردم باعث شده میزان استفاده از شبکه های اجتماعی افزایش پیدا کند و تیک تاک یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است. در اواخر ماه گذشته میلادی تیک تاک تبدیل به دومین برنامه رایگان پردانلود در پلی‎استور شد و حال این برنامه توانسته به یک موفقیت دیگر دست پیدا کند. میزان دانلود این برنامه در این فروشگاه اپلیکیشن از مرز یک میلیارد عبور کرده است.

دانلود اپلیکیشن تیک تاک

در حالی که این اپلیکیشن در طول سال گذشته میلادی توانست به محبوبیت بالایی دست پیدا کند، شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن مردم نیز نقش بسزایی در افزایش میزان دانلود آن داشته. براساس اطلاعاتی که قبلا منتشر شده بود، میزان جست‎وجوی این اپلیکیشن در گوگل نیز با افزایش چشمگیری در ماه گذشته میلادی روبه رو شد.

تیک تاک یک شبکه اجتماعی رایگان و سرگرم‎کننده است، بنابراین افزایش محبوبیت آن در دوره شیوع کرونا منطقی به نظر می رسد. محبوبیت این برنامه به گونه ای بوده که یوتیوب قصد دارد با توسعه اپلیکیشن«Shorts»، با آن رقابت کند.

اگرچه تیک تاک در سطح جهانی محبوبیت بالایی دارد، اما در ماه های گذشته مشکلات زیادی گریبان آن را گرفته. نزدیک به یک ماه پیش شاهد افشای سیاست آن مبنی بر عدم ارتقای ویدئوی کاربران فقیر و زشت بودیم. این شبکه اجتماعی همچنین در گذشته متهم به جاسوسی از کاربران برای دولت چین شده بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید