یکشنبه, ۳ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Sun, 25 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

شروع ارسال خبرنامه

7 سال پیش ( 1394/4/7 )
 

آیا می‌دانستید یکی از تکنیک‌های موثر بازاریابی با ایمیل، ارسال خبرنامه به اعضای وب‌سایت است؟ شما می‌توانید خبرنامه خودتان را با موضوعی که در زمینه کاریتان است، شروع کنید. خبرنامه می‌تواند هفتگی، ماهانه یا فصلنامه باشد. یک خبرنامه خوب می‌تواند این موقعیت را برای شما ایجاد کند که ارتباط نزدیکی را با مخاطبان وب‌سایت خودتان برقرار کنید. شما می‌توانید در خبرنامه‌های خودتان کاربران را با آخرین محصولات و خدمات‌تان آشنا کنید. مرحله بعدی این است که افرادی که ایمیل خودشان را در اختیار شما قرار داده‌اند، عضو سایت خودتان کنید. در این مرحله می‌توانید پیشنهادی رد نشدنی به کاربر بدهید و در مقابل کاربران را عضو سایت خودتان کنید. در این مرحله کاربران وفاداری خودشان را به سایت نشان داده‌اند.

برچسب ها : آیا می دانستید؟
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/920gR14E
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
معصومه :
7 سال پیش
سوال در مورد شاخص های منابع انسانی با سلام من در حال طراحی یه سری داشبوردهای مدیریتی در زمینه منابع انسانی هستم. از دوستان کسی هست که بتونه در زمینه شاخص های کلیدی عملکرد و نحوه محاسبه اونا در سیستم های پرسنلی کمک کنه؟
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه