دوشنبه, 15 ارديبهشت 1399 - 07:17

پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) «واسطه‎گری مالی یکم» به منظور واگذاری باقی مانده سهام دولت در بانک های صادرات ایران، ملت، تجارت، بیمه البرز و بیمه اتکایی امین، از تاریخ 15 اردیبهشت لغایت 31 اردیبهشت سال 1399، از طریق بانک پاسارگاد انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، براساس تصمیم دولت، باقی مانده سهم دولت در بانک های ملت، تجارت و صادرات و همچنین شرکت های بیمه البزر و اتکایی امین از طریق پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) «واسطه گری مالی یکم» واگذار خواهد شد.

پذیره نویسی صندوق واسطه گری مالی یکم بانک پاسارگاد

قیمت سهام تشکیل دهنده واحدهای سرمایه گذاری صندوق، در روز آغاز پذیره نویسی، متوسط قیمت سهام در 30 روز گذشته (منتهی به انتشار فراخوان واگذاری) با احتساب 20درصد تخفیف است.

براساس این خبر، اشخاص حقیقی، بدون محدودیت سنی، می توانند با مراجعه به سامانه پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) «واسطه گری مالی یکم» به نشانی eft.bpi.ir، اطلاعات هویتی خود را تکمیل و نسبت به خرید واحدهای سرمایه گذاری این صندوق، اقدام نمایند.

برای خرید واحدهای مذکور که هر یک به ارزش 100 هزار ریال است، الزامی به داشتن کد بورسی نیست، اما متقاضیان باید برای معامله این واحدها که از دو ماه پس از پایان پذیره نویسی امکان پذیر است، نسبت به ثبت نام در سامانه احراز هویت سجام و دریافت کد بورسی اقدام نمایند.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و سامانه CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm به صورت شبانه روزی آماده ارائه اطلاعات بیشتر به هم میهنان هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید