قیمت و شرایط فروش خودروهای بی وای دی شرکت کارمانیا - فرصت امروز

سه شنبه, 29 خرداد 1397 - 11:16

قیمت و شرایط فروش BYD S6

نام محصول قیمت نمایندگی قیمت بازار آزاد شرایط فروش
بی وای دی S6 - اتوماتیک --- ١٥٠,٠٠٠,٠٠٠

---

در ایران، بی‌وای‌دی S6 با پیشرانه‌ی ۲.۴ لیتری عرضه می‌شود که قدرت ۱۶۵ اسب بخار و گشتاور ۲۳۴ نیوتن‌متر ارائه می‌کند. بی‌وای‌دی S6 مجهز به این پیشرانه، با جعبه‌دنده‌ی ۶ سرعته‌ی دستی و گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته مجهز به سیستم دبل کلاچ، در چین تولید می‌شود که نسخه‌ی خودکار برای ورود به کشورمان انتخاب شده است. وزن خالص این نمونه از S6 با آپشن‌های نسبتا کامل، نزدیک به ۱۷۰۰ کیلوگرم خواهد بود. با این حساب، در زمانی نزدیک به ۱۴ ثانیه پس از شروع حرکت، به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و نهایت سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت خواهد داشت. میانگین مصرف سوخت این خودرو، توسط شرکت واردکننده کمتر از ۱۰ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است؛ اما با بنزین استاندارد ایران، میزان واقعی حدود ۱۱ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر به نظر می‌رسد

قیمت و شرایط فروش BYD F3

نام محصول قیمت نمایندگی قیمت بازار آزاد شرایط فروش
بی وای دی F3- دنده‌ای --- ٧٥,٠٠٠,٠٠٠

---

موتور ۱.۵ لیتری F3، قدرت ۱۰۷ اسب بخار و گشتاور ۱۴۵ نیوتن‌متر تولید می‌کند که از این نظر، کاملا مشابه دیگر سدان‌های ارزان‌قیمت چینی است. با توجه به وزن خالص ۱۲۴۰ کیلوگرمی F3 و استفاده از جعبه‌دنده‌ی دستی، زمانی حدود ۱۲.۵ تا ۱۴ ثانیه برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برآورد می‌شود. نهایت سرعت F3ا۱۷۰کیلومتر بر ساعت عنوان شده است که البته اهمیت زیادی ندارد؛ اما برای یک سدان اقتصادی، آمار مربوط به مصرف بنزین، تعیین‌کننده خواهد بود. بنا به ادعای شرکت واردکننده، میانگین مصرف سوخت بی‌وای‌دی F3، حدود ۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.

قیمت و شرایط فروش S7

نام محصول قیمت نمایندگی قیمت بازار آزاد شرایط فروش
بی وای دی S7 زمان تحویل --- پیش‌پرداخت ۷۰ میلیون تومان، موعد تحویل دی‌ماه ۱۳۹۷

مدل S7 از پیشرانه‌ی توربوشارژ ۲ لیتری استفاده می‌کند که ۲۰۰ اسب بخار قدرت و ۳۲۰ نیوتن‌متر گشتاور دارد. بیشترین قدرت و گشتاور خودرو، به ترتیب در ۵۵۰۰ و ۴۵۰۰ دور بر دقیقه حاصل می‌شود. بی‌وای‌دی S7 از گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته‌ دو کلاچه DCT با قابلیت تیپ‌ترونیک استفاده می‌کند و ادعا شده است که در زمانی حدود ۱۰ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت میرسد. میانگین مصرف سوخت این مدل با استاندارد یورو ۵، کمتر از ۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر خواهد بود و صرفا با سیستم انتقال نیروی تک‌دیفرانسیل روی چرخ‌های جلو فروخته می‌‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی