شنبه, ۱۸ اردیبهشت(۲) ۱۴۰۰ / Sat, 8 May(5) 2021 /
           
فرصت امروز
خبر خوش برای بازنشستگان و مستمری بگیران

بهترین تصمیم ممکن برای حقوق تمام مستمری بگیران اتخاذ شد

4 روز پیش ( 1400/2/13 )
 

رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: صدور احکام جدید بازنشستگان خبر خوشی برای این عزیزان است و بهترین تصمیم ممکن برای جلب رضایت و ارتقاء حقوق تمامی گروه های مستمری بگیران اتخاذ شد.

به گزارش روزنامه فرصت امروز، علی اصغر بیات اظهار داشت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان از مطالبات و خواسته های چندین ساله آنان است که در سال گذشته محقق شد و در ابتدای سال جاری نیز مرحله دوم و تکمیلی آن به خوبی اجرا شد.

وی با تشکر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تصویب پرداخت 89 هزار میلیارد تومان از دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی در بودجه سال 1400 گفت:  صدور احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبری خوش است و تلاش مجموعه کانون های بازنشستگان به نتیجه رسید. رضایتمندی امروز بازنشستگان نتیجه مصوبه مجلس و پیگیری ها و تلاش های مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و همکاران ایشان است.

رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی از برگزاری جلسات متعدد و پیگیری فراوان کانون های بازنشستگان برای اتخاذ بهترین و موثرترین سازوکار برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبرداد و افزود: از فروردین ماه برای صدور احکام بازنشستگان پیگیری کردیم و سناریوهای متعددی درباره نحوه اجرای متناسب سازی بررسی شد.

وی ادامه داد: برای اقشار گوناگون بازنشستگان مثل بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور، بازنشستگانی که در سال های اخیر بازنشسته شده اند و همچنین بازنشستگانی که در سنوات و دهه های گذشته به بازنشستگی رسده اند به صورت جداگانه و تخصصی بحث و تبادل نظر صورت گرفت و در نهایت با همکاری و مساعدت مدیریت و تیم کارشناسی سازمان تأمین اجتماعی بهترین تصمیم ممکن برای جلب رضایت و ارتقاء حقوق تمامی گروه های مستمری بگیران اتخاذ شد.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/YJWpPaQd
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه