پنجشنبه, ۱۷ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Thu, 8 Dec(12) 2022 /
           
فرصت امروز
در «وبینار مدیریت زنجیره تامین» عنوان شد:

قرن 21 را باید قرن زنجیره تامین نامید

11 ماه پیش ( 1400/10/14 )
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری برنامه های نخبگانی و به منظور دانش افزایی مستعدان برتر و آشنایی آنان با مفاهیم موجود در بازار سرمایه، «وبینار مدیریت زنجیره تامین» به همت بنیاد نخبگان استان زنجان و با همکاری مرکز رشد جهاددانشگاهی واحد زنجان برگزار شد.

در این برنامه ضمن اشاره به لزوم کسب دانش درباره زنجیره تامین پیش از ورود به بازار سرمایه، عنوان شد: طراحی زنجیره تامین یک سازمان با هدف دستیابی به مزیت های رقابتی سازمان انجام می شود. رقابت های بسیار شدید و تهاجمی فضای امروز کسب وکار، معرفی محصولات جدید با دوره عمر کوتاه، افزایش انتظارات مشتریان از صاحبان صنایع برای سرویس ها و خدمات کالاها در قرن ۲۱، سبب افزایش نقش زنجیره تامین شده تا جاییکه قرن ۲۱ را قرن زنجیره تامین می نامند.
در ادامه ضمن بیان چیستی زنجیره تامین و اهداف آن، تصمیمات زنجیره تامین، فرایندهای مربوطه، نگرش های مختلف فرایندی به زنجیره تامین، تناسب استراتژی و محدوده استراتژی، شاخص های عملکردی زنجیره تامین و درایورهای مربوطه تشریح شد.

استراتژی های ورود به بازار، استراتژی های کسب وکار، مدیریت ظرفیت ها، مشخصه های بازار و نیاز مشتریان، جانمایی تسهیلات و همچنین تابلیت های داخلی زنجیره تامین، از دیگر سرفصل های این برنامه بود.

برچسب ها : اخبار شرکت ها
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/B4n6v58p
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه