چهارشنبه, ۱۹ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Wed, 10 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

آیین رونمایی و هم افزایی شرکت های دانش بنیان و خلاق در حوزه صنایع فرهنگی و گردشگری میزبان فعالان شرکت های خلاق و علاقمندان این حوزه شد.

پرویز کرمی رئیس مرکز و دبیر ستاد فناوری های نرم و صنایع خلاق در این رویداد، جهاد دانشگاهی را یک خانه خلاق و نوآوری خواند و گفت: جهاد دانشگاهی یک مرکز نوآوری بوده و بهتر است در اینجا به دنبال نوآوری باشید؛ نوآوری نعمت الهی است که خداوند در انسان به ودیعه گذاشته و تمام شدنی نیست. اگر انسان تاکنون دوام آورده است بهره گیری خوب از نوآوری و فناوری های نرم است. فناوری نرم یکی از مسائلی است که اگر با نوآوری ممزوج شود می تواند موتور محرکه باشد.

آیین رونمایی و هم افزایی شرکت های دانش بنیان و خلاق در حوزه صنایع فرهنگی و گردشگری در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد.

وی تاکید کرد: به عقیده من پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی، می تواند تمام فعالیت های جهاددانشگاهی از جمله علوم اجتماعی، علوم انسانی، فرهنگ و هنر را در بربگیرد.

رئیس مرکز و دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق در ادامه عنوان کرد: امروز باید کمک کنیم شرکت دانش بنیان و خلاق در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیشتر شود تا به معرفی هرچه بیشتر و بهتر میراث فرهنگی و گردشگری ما بپردازند. تاریخ، پیشینه، فرهنگ و تمدن ما هرکدام یک دنیا کار است و نیازمند یک زیست بوم و زیست بوم که وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به عنوان حامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جهاد دانشگاهی هرکدام یک بخش از آن هستند و عمده کار به دست شرکت های خلاق و دانش بنیان است.

آیین «رونمایی و هم افزایی شرکت های دانش بنیان و خلاق در حوزه صنایع فرهنگی و گردشگری» با حضور عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی؛ روح الله دهقانی فیروزآبادی رییس جهاددانشگاهی؛ پرویز کرمی رئیس مرکز و دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق، امید رضایی فر مدیرکل پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، محمدحسین ایمانی خوشخو رئیس پارک ملی علوم وفناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی و سید سعید هاشمی رئیس دانشگاه علم و فرهنگ و فعالان این حوزه، سه شنبه 14 تیرماه در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/0Tb2Fwpn
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه