چهارشنبه, ۸ آذر(۹) ۱۴۰۲ / Wed, 29 Nov(11) 2023 /
           
فرصت امروز

جدیدترین طرح و مدل کاغذ دیواری در سال 1402

کاغذ دیواری ها از بهترین انتخاب ها برای پوشش دیوار منزل یا هر فضای دیگری اند. تنوع بی نظیری که دارند و اهمیتشان در ترندهای روز دنیا در دکوراسیون داخلی باعث شده که حسابی محبوب تر از گذشته هم شوند. فرقی نمی کند که اندازه محیط و استایل چیدمان و دکوراسیون موردعلاقه تان چیست، در هرحال برایتان انتخابی مناسب و باب سلیقه تان در بازار پیدا می شود. کاغذ دیواری مناسب می تواند به سادگی، رنگ و طرح هایی را روی دیوار بنشاند که نشان گر سبک موردعلاقه تان هستند. با انتخاب انواع کاغذ دیواری جدید از میان ترندهای روز می توانید به دکوراسیونی مناسب برای فضای تحت نظرتان برسید. در این مقاله از ترندهای جدید روز دنیا کاغذ دیواری و جدیدترین طرح و مدل کاغذ دیواری 2023 و نکات لازم برای خرید این محصولات گفته ایم.

کاغذدیواری هنری انتخاب کنید

برای اینکه فضای موردنظرتان را با رنگ، طرح و نقوش زیبا غنی کنید، به سراغ کاغذ دیواری هنری بروید. منظور از کاغذ دیواری هنری چیست؟ کاغذ دیواری های این سبکی بازتابی از یک نقاشی معروف یا طرحی زیبا و هنرمندانه نقاشی هستند. اگر دلتان بخواهد، امکان سفارشی سازی طرح موردنظرتان هم وجود دارد. در واقع، شما می توانید یک نقاشی یا طرح دلخواه هنری را به فروشگاه های معتبر و فعال در زمینه عرضه کاغذ دیواری جدید و متنوع سفارش بدهید. آنها همان طرحی را برایتان روی کاغذ دیواری یا به عبارت دقیق تر، پوستر دیواری چاپ می کنند که دلتان می خواهد. درمیان انواع طرح کاغذ دیواری جدید، هنری ها در سال جاری بسیار مطرح و معروف اند.

فراتر از زمان عمل کنید

یکی از جذابیت های انواع کاغذ دیواری جدید هم این است که از حصار زمان خارج اند. برای مثال، به شما اجازه انتخاب هایی را می دهد که با گذر زمان، همچنان زیبا و جذاب باقی می مانند. راه راه از طرح ها و نقوش کاغذ دیواری جدید است که هیچ وقت قدیمی نمی شود و از مد نمی افتد. برای اینکه اجرای این ایده خوب از کار دربیاید، باید حواستان به جنس و کیفیت کاغذ هم باشد. در این صورت، کاغذ دیواری ماندگاری بر دیوار می نشانید که نه مرور زمان باعث می شود که از مُد بیافتد و نه از نظر جنس و کیفیت مخدوش می شود.

کاغذ دیواری داماسک جدید

کاغذ دیواری داماسک جدید

انتخاب طرح کاغذ دیواری برخی اوقات تحت تأثیر فرهنگ بومی کشور است. برای مثال هرچقدر هم که از مزایای طرح های مدرن گفته شود، باز هم برخی طرح های کلاسیک پرطرفدارتر هستند. البته این به معنای بدبودن طرح های کلاسیک نیست و گاهی اوقات ترکیب کاغذ دیواری کلاسیک با دکوراسیون مدرن بسیار زیبا و منحصربه فرد می شود. یکی از طرح های پرطرفدار کاغذ دیواری در فرهنگ ما، کاغذ دیواری طرح داماسک است. این طرح، ماهیت کلاسیک داشته اما نمونه های مدرن آن نیز تولید شده اند. محبوبیت این طرح در حدی است که می توان گفت انتخاب اول ایرانی ها برای کاغذ دیواری است.

از رنگ های تیره و متالیک نترسید

با مرور انواع گوناگون جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا، بازگشت رنگ های تیره و متالیک را هم می بینیم. در گذشته، توصیه ها در طراحی دکوراسیون داخلی بر این بود که از رنگ های تیره برای فضای خانه یا شرکت و... استفاده نکنید. دلیل هم این بود که رنگ های تیره می توانند باعث ایجاد تاریکی و تنگ کردن فضا شوند. در حال حاضر، رنگ های تیره درمیان محبوب ها و ترندها قرار گرفته اند. علت آن است که تفاوتی در طراحی و انتخابشان با مدل های کاغذ دیواری تیره قدیمی وجود دارد. با انتخاب طیف مناسبی از رنگ های تیره، درجه تیرگی درست و به کارگیری در مکانی مناسب می توانید به هر فضایی شکوه و جلوه بیشتری بدهید.

به رنگ ها و اندازه طرح های کاغذ دیواری دقت کنید

حواستان باشد که هیچ چیز مانند انتخاب رنگ و اندازه طرح و الگوی نقوش مناسب کاغذ دیواری نمی تواند باعث انسجام و زیبایی فضا شود. برای مثال، در ترندهای امسال، کاغذ دیواری گلدار همچنان و مانند همیشه محبوب اند و در صدر محصولات پرفروش. طرح های گلدار تقریبا برای هر مکان و فضایی مناسب اند. اما نکته اصلی در انتخابشان، توجه به رنگ و اندازه گلها است. با انتخاب رنگ مناسب و در نظرداشتن آن است که می توانید با مرور گزینه های گلدار مختلف از میان شمار پرتعداد محصولات با این نقش به انتخاب درست برسید. اندازه گلها هم روی جلوه کاغذدیواری در فضا اثرگذار است. برای مثال، برای ایجاد شکوه بیشتر در فضایی بزرگ می توانید از کاغذ دیواری گلدار با گل های بزرگ کمک بگیرید.

طبیعت را به خانه بیاورید

اگر به دنبال جدیدترین کاغذ دیواری هستید، حتما حواستان به طرح گل و گیاه هم باشد. به طور کلی، طرح هایی از طبیعت درمیان کاغذ دیواری های ترند و جدید زیاد دیده می شوند. یکی از نکات مهم درمیان محصولات تازه بازار کاغذ دیواری ها، توجه به ایجاد فضایی شادتر و بهره ورتر در هر محیط و رعایت اصل پایداری است. منظور از هریک از این ها چیست؟ باید بگوییم که فضایی شاد و بهره ور به محیطی اشاره دارد که در آن با به کارگیری رنگ های شاداب و طرح های مناسب، جو و حال وهوایی باطراوت ایجاد شده است.

خلاقیت را فراموش نکنید

یکی از ایده های تازه ای که در انواع کاغذ دیواری جدید دیده می شود، اضافه شدن طرح های خلاقانه به موارد کلاسیک است. برای نمونه، طرح راه راه معمولا از جذاب ترین گزینه هایی است که طی سالیان طولانی از سوی همه برای محیط های مختلف استفاده می شده و همچنان هم محبوب است. در ایده های ترندی و جدید، از خطوط مواج هم برای طرح های راه راه استفاده می شود. همان طور که پیش تر هم اشاره شد، در دکوراسیون و طراحی داخلی به ایده هایی اهمیت داده می شود که حس ایمنی و نظم را متبادر می کنند. طرح خطوط مواج و راه راه هم با چنین کارکردی همراه است و می تواند باعث خلق حس آرامش و امنیت شود. در زندگی های امروزی که سهم زیادی از روز با استرس و فشار تکمیل می شود، بهتر است که دست کم با ایده های خلاقانه این چنینی برای فضاهای مختلف به محیطی آرام برسیم.

از کاغذ دیواری در نقاط غیرمعمول استفاده کنید

درمیان ایده های تازه برای استفاده از محصولات کاغذ دیواری جدید به ایده ناب دیگری هم می رسیم. این ایده استفاده از کاغذ دیواری در نواحی و بخش هایی غیرمنتظره از فضا است. برای مثال، استفاده از آن برای ناحیه سقف از طرح های ترندهای جدید است. با وجود محصولاتی مانند پوستر دیواری که امکان چاپ تصاویر مختلف روی کاغذ دیواری را به شما می دهند، به سادگی می توانید عکسی جذاب مانند آسمان یا کهکشان را روی پوستر دیواری داشته باشید و آن را روی سقف بنشانید. ایده دیگر، استفاده از کاغذ دیواری برای پشت یک دکور مانند کافی بار یا میان طبقات شلف هایی است که به دیوار می کوبید. این هم ایده ناب و تازه ای است که ضمن فضاسازی به شما امکان تزئین کردن فضا را می دهد.

با انواع کاغذ دیواری های جدید آشنا شوید

انواع کاغذ دیواری های جدید

بعد از بررسی مدل کاغذ دیواری به سراغ معرفی انواع کاغذ دیواری می رویم. کاغذ دیواری جنس و طرح های مختلفی دارد که در ادامه به برسی هر کدام می پردازیم:

اگر بخواهید دکوراسیون داخلی تازه ای برای منزل خود طراحی کنید. احتمالا خرید کاغذ دیواری جدید نیز یکی از کار هایی است که باید انجام دهید. زیرا این روز ها کاغذ دیواری ها جایگزین مناسبی برای رنگ های روی دیوار هستند و طرفداران زیادی پیدا کردند. استفاده از این پوستر های دیواری، فضای منحصر به فردی در منزل شما به وجود می آورد.

گزینه های متنوعی برای انتخاب دارید که شامل کاغذ دیواری مدرن، پتینه، ساده و تک رنگ، داماسک، اسپرت، گرافیتی، شخصیت های معروف، گل، برگ، سه بعدی، مناظر طبیعی، راه راه، رنسانس و.. است. 

کاغذ دیواری جدید از نظر طرح و مدل:

 • کاغذ دیواری گلدار
 • کاغذ دیواری داماسک
 • پوستر دیواری
 • کاغذ دیواری سه بعدی
 • کاغذ دیواری ساده رنگی
 • کاغذ دیواری نقشه جهان
 • کاغذ دیواری لاکچری

انواع کاغذ دیواری جدید از نظر جنس کاغذ:

 • کاغذ؛
 • پارچه؛
 • وینیل؛
 • الیاف بافته نشده؛
 • الیاف نساجی؛
 • فلزات؛
 • مواد طبیعی.

نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری جدید چیست؟

درباره انواع مدل ها و جنس های کاغذ دیواری برایتان گفتیم. خوب است که به این نکات هم پیش از رفتن به سراغ خرید و انتخاب نگاهی داشته باشید:

 • باید بدانید که قرار است، دیوارها را با کاغذی یکسان بپوشانید یا می خواهید که یک یا چند مورد را متفاوت اما مکمل با دیوارهای دیگر کار کنید.
 • پیش از خرید به استایل و سبک موردنظرتان دقت کنید و از پیش بدانید که چه برنامه ای برای طراحی و اجرای کار در ذهن دارید؛ به دنبال سبک کلاسیک هستید، از استایل های ماکسیمال خوشتان می آید و... .
 • پالت رنگی محبوبتان برای چیدمان هر فضا چیست و قرار است که از چه رنگ یا طیف رنگ هایی برای دکوراسیون خود بهره ببرید.

خرید و قیمت کاغذ دیواری جدید 2023

از میان طرح های ترند و به روز کاغذ دیواری، کدام را می پسندید؟ فکر می کنید که کدام مورد می تواند گزینه بهتری برای خانه یا دفتر کارتان باشد؟ دقت کنید که اگرچه تنوع محصولات کاغذ دیواری بسیار زیاد شده است اما نباید به هر فروشگاهی اعتماد کنید. کاغذ دیواری از آن چیزهایی نیست که همیشه امکان تعویض زودبه زودش وجود داشته باشد. برای اینکه محصولی زیبا و بادوام تهیه کنید، با نام های معتبر بازار کاغذ دیواری آشنا باشید. فروشگاه های معتبر ضمن ارائه انواع طرح و تنوع قیمت کاغذ دیواری جدید، دستتان را در انتخاب شیوه خرید هم باز می گذارند. برای مثال، خرید اینترنتی کاغذ دیواری جدید را هم برایتان مقدور می کنند و این عالی است. این بار که قصد خرید داشتید، حتما مقاله ما را دوباره مرور کنید تا هم با ترندهای روز آشنا شوید و هم نکات مطرح شده درباره انتخاب و جنس کاغذ دیواری جدید را در ذهن داشته باشید.

برچسب ها : اخبار امروز
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/cvFLp5G9
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
مشاوره کسب و کارخرید از چینپرس لاین ساخت پرسشنامهلوازم یدکی تویوتاماشین ظرفشویی بوشوکیل دادگستریخرید آجیلسنگ نمانهال انگورخرید زانوبند زاپیامکسSMM Panelطراحی سایت پوشاکمجله آرایشی و زیباییدستگاه ذخیره شماره موبایلوکیلهولوگرامقطعات لیفتراکویدئو مپینگلیفتراکخرید آیفون 14اسپیکر jblخرید یوسیخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلروغن بهران حرارتدانلود کتاب صوتیتعمیرات لپ تاپرزرو هتلدستگاه برش لیزرفصل دوم نیسان آبیابزارخرید کمربند پلاتینرتعمیر لباسشوییخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختمینی دی وی پروآزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکآموزش آرایشگری مردانه تضمینیچک صیادیتعمیرات مبلخرید نهال گردوحمل بار هوایی
تبلیغات
 • واتساپ : 09031706847
 • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه