سه شنبه, ۵ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Tue, 27 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

4 دلیل عمده پایین بودن ترافیک سایت

2 سال پیش ( 1399/6/4 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : رایلی هالت  

بدون شک برای هر فردی بسیار مهم است که ترافیک سایت بالایی را داشته باشد، با این حال بسیاری در این رابطه نتایج لازم را به دست نمی ‎آورند. بدون شک در کسب چنین نتیجه ‎ای، عوامل مختلفی دخالت دارد. با این حال برای ایجاد تغییرات اساسی، لازم است که در ابتدا مهم ‎ترین موارد را مورد بررسی قرار دهید. در همین راستا چهار مورد اصلی را بررسی خواهیم کرد.

1-عدم انتخاب تیتر مناسب

دلیل عمده پایین بودن ترافیک سایت

بدون شک تیتر نخستین موردی است که مخاطب آن را مشاهده خواهد کرد. تحت این شرایط انتخاب موارد نادرست و یا حتی ضعیف، شانس خوانده شدن مطالب را به شدت کاهش می‎ دهد. به همین خاطر بسیار مهم است که بهترین تیتر ممکن را انتخاب نمایید. در این راستا اگرچه اصولی کلی نظیر استفاده از اعداد وجود دارد، با این حال بهترین اقدامی که می ‎توانید انجام دهید این است که به ویژگی ‎های جامعه هدف خود توجه داشته باشید. بدون شک پس از مدتی فعالیت نسبت به این مسئله، آگاهی پیدا خواهید کرد، با این حال برای سریع‎ تر کردن فرآیند، می ‎توانید اقدامات بهترین نویسندگان منطقه خود را مورد بررسی قرار دهید. این امر باعث خواهد شد تا انتخاب‎ های به مراتب شایسته‎ تری را داشته باشید.

مطلب مرتبط: 5 دلیل عمده پایین بودن ترافیک سایت

همچنین به اصول موتورهای جست و جو نظیر گوگل در این رابطه نیز توجه داشته باشید. بدون شک آنها نیز در انتخاب تیترها، به مواردی توجه دارند که رعایت آنها باعث می ‎شود تا شانس دیده شدن در رده‎ های بالاتری را داشته باشید. اهمیت این موضوع به این خاطر است که بیش از 80 درصد افراد، نتایج جست و جوهای خود را به صفحه اول، محدود می ‎کنند. در کنار این موضوع نکته ‎ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای موفقیت یک سایت، تداوم داشتن بسیار مهم است. درواقع هیچ عاملی باعث موفقیت یک شبه شما نخواهد شد. به همین خاطر بهتر است که نگاهی منطقی داشته و تنها در تلاش برای مداوم کردن روند پیشرفت خود باشید. با این اقدام پس از مدتی، در جایگاه بسیار خوبی قرار خواهید داشت و همواره می ‎توانید نسبت به قرار داشتن در مسیر درست، اطمینان داشته باشید.

2-به میزان مقالات توجهی ندارید

آیا شما هم از جمله افرادی محسوب می شوید که تصور می ‎کنند که هرچه یک مقاله کوتاه ‎تر باشد شانس موفقیت بالاتری را خواهد داشت؟ در این رابطه بدون شک در اشتباه هستید. در این راستا استاندارد کلی 2000 کلمه است که باعث خواهد شد تا مطالب شما ارزش مطالعه لازم را داشته باشد، با این حال در این رابطه شناخت انواع محتواها نیز بسیار مهم است. درواقع این استاندارد برای مقالات بوده و بدون شک برای اخبار، تعداد کلمات به مراتب کمتری نیاز خواهد بود. درواقع منظور کلی این است که شما نباید برای کوچک شدن محتوا، اقدام به حذف بخشی از آن نمایید. در این راستا ارزش اصلی در یک مقاله، تلاش برای جامع بودن آن است. در این راستا اگر به فضای بیشتری نیاز دارید، توصیه می‎ شود که از استراتژی چند قسمتی کردن، استفاده کنید.

3-عدم بیان حقیقت

این امر به یک اقدام بسیار رایج تبدیل شده است که افراد به دنبال موضوعات حاشیه‎ ای و بیان مطالبی می‎ روند که واقعیت نداشته و صرفا برای بالابردن میزان بازدید است. اگرچه استفاده از این موارد به صورت محدود می‎ تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد، با این حال اگر به سیاست اصلی شما تبدیل شود، بدون شک بدترین نتایج را خصوصا در درازمدت به دست خواهید آورد. درواقع یکی از اصل ‎های مهم در ارزیابی کیفیت محتواها، تطابق داشتن آن با واقعیت است. در این راستا حتی ارائه یک آمار اشتباه، حتی می ‎تواند شما را درگیر مشکلات حقوقی نماید. به همین خاطر توصیه می‎ شود که برای تهیه مطالب خود، از منابع معتبر استفاده نمایید. این امر باعث می‎ شود که به پایگاهی قابل اعتماد تبدیل شوید. این نکته را همواره به خاطر داشته باشید که سایت شما، نوعی برند محسوب شده و نباید با اقدامات نادرست، اعتبار و شخصیت آن را نابود نمایید. درواقع اگر به انواع محتوها نظیر اینفوگرافی، پادکست، ویدئو و موضوعات مختلف توجه داشته باشید، دیگر دلیلی برای پر کردن فضا با مطالب ضعیف، وجود نخواهد داشت. تحت این شرایط شما زمان پرداختن به این اقدامات را نیز نخواهید داشت. در این راستا توصیه می‎ شود که برای محتواهای حاشیه ‎ای، از سیاست بازنشر استفاده نمایید. این امر باعث می‎ شود تا شما در معرض اتهام قرار نگیرید.

مطلب مرتبط: راهکارهایی ساده برای افزایش ترافیک سایت

4-عدم ایجاد تعامل

در نهایت اگر مخاطب صرفا بازدید کننده مطالب شما باشد، حتی در صورت جذب مخاطبان زیاد، پس از مدتی با ریزش شدید آنها مواجه خواهید شد. علت این امر نیز به این خاطر است که هیچ فردی تمایل ندارد که صرفا خواننده باشد. در این راستا ضروری است تا به دنبال روش ‎هایی برای درگیر نگه داشتن مخاطبان خود باشید. این امر یکی از اصولی است که برای رتبه ‎بندی گوگل نیز بسیار مهم است. در این راستا توجه داشته باشید که سازگاری سایت با تلفن ‎های همراه در کنار انواع نظر سنجی‎ ها، از جمله ابتدایی ‏‎ترین اقداماتی است که شما باید انجام دهید. با این حال تمامی این اقدامات در صورتی که سرعت بارگذاری سایت بالا نباشد، بدون فایده خواهد بود.

منبع : blogtrepreneur
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/a6PnpGwd
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه