یکشنبه, ۱۳ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Sun, 4 Dec(12) 2022 /
           
فرصت امروز

فرصت امروز : فصل تعطیلات برای ما، زمان خوبی برای استراحت، تفریح کردن و انتخاب یک کتاب خوب برای خواندن است. اگر شما به دنبال پیشنهاداتی برای خواندن کتاب هایی هستید که فقط سرگرم کننده نباشند، بلکه در واقع نکاتی را به شما آموزش دهند، در اینجا برخی از بهترین کتاب های کسب و کار را برای بررسی و خواندن در طول تعطیلات به شما معرفی می کنیم. این کتاب ها می توانند درس های با ارزشی به شما بدهند تا بتوانید از سال  2017 بهترین استفاده را ببرید و در راه اندازی و ادامه کسب و کار خود موفقیت را تجربه کنید.

1- ابزارهای میلیاردر ها

این کتاب اثر تیم فری است. اگر شما به دنبال یک کتاب با راهنمایی های ساده در مورد کسب و کار هستید می توانید از کتاب ابزار های میلیاردرها که از نظر تیم فری یکی از کتاب های ارزشمند برای خواندن است، استفاده کنید. این کتاب در مورد بینش های مختلف شکل گیری عادت و عادت های موفق ترین میلیاردرها نوشته شده است.

همچنین خلاصه، تجزیه و تحلیل تاکتیک ها، روال و عادت های میلیاردرها، آیکون ها و تجزیه و تحلیل کارشناسان در سطح جهانی پرداخته است، بنابراین کتابی بسیار جامع و کامل است که چشم شما را به روی قدرت مغز و اراده باز می کند و باعث بروز نیرو هایی می شود که از آن آگاه نبوده اید. با خواندن این کتاب تیم فری شناخت این ویژگی ها و مهارت ها را به شما آموزش می دهد.

2- 10رستوران که آمریکا را تغییر داد

این کتاب اثر پوآل فریدمن است و نگاهی دقیق به کسب و کارهای مختلفی که موفق شده یا با شکست روبه رو شده اند، دارد و دلایل موفقیت و شکست آنها را بررسی می کند. این یک کتاب آسان و سرگرم کننده است که به اهمیت سرمایه گذاری در تغییر روند تجاری می پردازد تا در بازار باقی بماند.

3- ثروتمند ترین مرد در شهر

این کتاب توسط رندال جونز، بنیانگذار مجله ورت نوشته شده است و جزییاتی در مورد «12 فرمان کسب ثروت» را شرح می دهد. این کتاب فوق العاده ساده است و  نویسنده در آن در خصوص عادت های مختلف رفتاری اش و نحوه کمک گرفتن از این عادت ها برای ایجاد یک موفقیت بزرگ، صحبت می کند. اگر می خواهید از فردی بسیار ثروتمند در مورد چگونگی به دست آمدن ثروتش بدانید این کتاب گزینه بسیار خوبی برای شماست.

رندال جونز بیان می کند: این کتاب در مورد مردی است که هزاران نفر را در سراسر کشور تحت تأثیر قرار می دهد و درس های بسیاری را در زندگی به ما می آموزد، مخصوصا اینکه خودمان را بهتر بشناسیم زیرا تنها کسی که می تواند باعث موفقیت و خوشحالی مان شود خودمان هستیم.

4- تنها پارانوئید زنده ماند

این کتاب اثر اندرو اس گروو است که بینش های شگفت انگیز در مورد موفقیت اینتل و نحوه تبدیل شدن این شرکت به عنوان یک قطب نیرومند در بازار توضیح می دهد. همچنین در مورد مشکلات احتمالی شرکت در طول مسیر موفقیت صحبت می کند. این کتاب در مورد نکاتی است که اگر با دقت مورد توجه قرار نگیرند به تنهایی برای شکست یک کسب و کار کافی هستند. بنابراین این کتاب بسیار سرگرم کننده است، زیرا زمان زیادی را صرف آموزش می کند که از آن موفقیت حاصل می شود.

5- درس هایی سخت در مورد کسب و کارهایی سخت

این کتاب اثر بن هوروویتز است که بیشتر بر تکنیک های مدیریت متمرکز است، بنابراین اگر قصد دارید بر تکنیک های مدیریت تمرکز داشته باشید این کتاب برای شماست. این کتاب خام و ساده است، زیرا در مورد تمام بخش های سخت و غافلگیر کننده ای از شروع و اجرای یک کسب و کار صحبت می کند. نویسنده بن هاروویتز، بنیانگذار آندریسن هوروویتز است و روشی بسیار سخت دارد تا جزییات لازم را برای اجرا، فروش و مدیریت یک شرکت فراهم کند و باعث شده است این کتاب سرگرم کننده و برای شرایط های حرفه ای قابل اجرا باشد.

کتاب های فوق در مورد کسب و کار را در ذهن داشته باشید و اگر به دنبال موفقیت بیشتر در کسب و کارتان هستید در تعطیلات خود یکی از آنها را حتما مطالعه کنید. شما هرگز نمی دانید کتاب تا چه اندازه می تواند به شما کمک کند و چقدر می تواند زندگی شما را تغییر دهد.

برچسب ها : اصول کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/c4L5i6Mf
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه