دوشنبه, ۳ آبان(۸) ۱۴۰۰ / Mon, 25 Oct(10) 2021 /
           
فرصت امروز

بعد از کناره گیری  مگ ویتمن از سمت ریاست هیئت مدیره ی اچ پی، پیش بینی می شود که به عنوان مدیرعامل آینده ی اوبر انتخاب شود.

به گزارش زومیت،مگ ویتمن از سمت ریاست هیئت مدیره ی اچ پی کناره گیری کرد؛ او از سال ۲۰۱۵ در این سمت فعالیت می کرد؛ سالی که بخش کامپیوترهای شخصی و چاپگرهای اچ پی به عنوان شرکتی مستقل با نام HP، از بخش سرورها و حافظه های آن با نام HPE جدا شد. ویتمن پس از جدا شدن از اچ پی، به سرعت با چیپ برگ، مدیر عامل شرکت لیوایز جایگزین شد.

ویتمن که مدیریت شرکت ای بِی و کاندیداتوری شهرداری کالیفرنیا را در رزومه ی کاری خود دارد، یکی از اصلی ترین گزینه های مدیریت عامل اوبر محسوب می شود و جدا شدن او از اچ پی هم این شایعات را بیش از پیش تقویت می کند.

طبق گزارش های منتشرشده، ویتمن یکی از معدود کسانی است که از طرف هیئت مدیره ی اوبر، به عنوان جایگزین احتمالی مدیر عامل سابق این شرکت تاکسیرانی، تراویس کالانیک انتخاب شده است.

ویتمن که در جریان تغییرات سازمانی عظیم اچ پی حضور داشت، در جدیدترین مصاحبه ی خود اعلام کرده است که این شرکت در چند ماه آینده، پیشرفت زیادی خواهد داشت.

دیون ویسلر، مدیر عامل اچ پی، در مورد ویتمن می گوید:

مگ در تشکیل اچ پی و جدا شدن این شرکت، نقشی سازنده داشت. او تجربیات بنیادین و رهبری مداوم را به تیم ما انتقال داد.

ویتمن در مصاحبه ای دیگر، در مورد رهبری شرکت اچ پی می گوید:

دو سال است که اچ پی به عنوان یک شرکت مستقل فعالیت می کند و من واقعا خوشحالم که باعث شدم این شرکت، شروع خوبی داشته باشد.

برچسب ها : فرصت آزاد
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/KaG61jUS
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه