شنبه, ۲۲ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Sat, 13 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی گفت پرورش 500 مدیر در کلاس و تراز جهانی از سال گذشته و با اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

 «محمدعلی محمدی» در نشست خبری سیزدهمین همایش توسعه منابع انسانی در محل سازمان مدیریت صنعتی کشور در پاسخ به ایرنا درباره برنامه های این سازمان برای آموزش مدیران پس از اجرایی شدن برجام، افزود: در این دوره آموزشی تلاش شده تا این افراد و مدیران نخبه از آموزش های لازم برای رقابت و کار کردن با همتایان خود در سطح جهانی آشنا شوند.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی تصریح کرد: این مهم با استفاده از مراکز آموزشی بین المللی و با بهره مندی از دانش و تجربه اروپایی ها محقق می شود.

وی ادامه داد: برای خلق جهان جدید نیازمند انسان های جدید با تفکرات نوین هستیم که بتوانند با تشخیص صحیح مسئله و درک راه درست، برای استفاده صحیح از فناوری ها برنامه ریزی داشته باشند.

محمدی با اشاره به پیچیده شدن هر روزه فناوری ها، تاکید کرد: بر این اساس باید به کسب و کارهای جدید و نوین مثل استارت آپ ها و کسب و کارهای دانش بنیان روی آورد.

وی از روند نزولی بهره وری منابع انسانی کشور در سال گذشته و کاهش آن به نمره 95 از 100 نمره، همچنین کاهش بهره وری کار و سرمایه در کشور خبر داد و گفت: یکی از دلایل این مسئله رکود اقتصادی حاکم بر کشور بوده است.

برچسب ها : فرصت کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/wz9xbqho
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه