چهارشنبه, ۶ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Wed, 28 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

فصل دوم «کافه کارآفرینی» با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی 7 اسفندماه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ «کافه کارآفرینی» رویدادی به منظور ارتباط صنعت و دانشگاه، انتقال تجارب کارآفرینان، آموزش مفاهیم کارآفرینی، معرفی الگوهای موفق و فرآیند شکل گیری کسب و کار های نوپا و تسهیل گران به دانشجویان و علاقه مندان جامعه است.

فصل دوم این رویداد امروز، 7 اسفندماه 96 ساعت 17 تا 19 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود. در این رویداد نژده هوانسیان (هم بنیان گذار و استراتژیست با ما)، علی کشفی (هم بنیان گذار فلایتیو) و آرش برهمند (سردبیر و هم بنیان گذار ماهنامه پیوست گفت وگو گرد برنامه) حضور خواهند داشت.

این رویداد پیشتر 11 مرتبه از پاییز 93 در دانشگاه تهران با حضور شرکت های موفق و معرفی کسب وکارهای نوپایی و همکاری تسهیلگران مختلف برگزار و با استقبال بسیار چشمگیر دانشجویان مقاطع و رشته های گوناگون و علاقه مندان به حوزه کارآفرینی قرار گرفته است. امید می رود که بتواند موجی از مثبت اندیشی، کار تیمی، میل به موفقیت و خلق ایده های کارآفرینی در مخاطبان ایجاد کند.

فصل دوم «کافه کارآفرینی» با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی 7 اسفندماه ساعت 17 تا 19 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/PBxKW2M5
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه