سه شنبه, 11 شهریور 1399 - 11:00

اپل برای نخستین بار قرار است که فروشگاهی را بر روی آب ایجاد نماید. این فروشگاه کروی قرار است سومین نمایندگی اپل در کشور سنگاپور باشد. نکته ‎ای که باعث شده است تا این کشور میزبان این طرح جذاب شود، به علت میزان توریستی است که هرساله از این کشور بازدید می ‎کنند.

فروشگاه شناور اقدام جدید اپل

بدون شک چنین طرح متفاوتی، توجه هر فردی را به سمت خود جلب خواهد کرد. پیش ‎بینی می ‎شود که این فروشگاه بتواند تغییرات مثبتی را در میزان فروش اپل به همراه داشته باشد که در چند هفته اخیر، با کاهشی چشمگیر مواجه بوده است. با توجه به این امر که این طرح در چند ساعت اولیه، در رسانه‎ ها و شبکه‏ های اجتماعی مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته است، بار دیگر باید شیوه‎ های تبلیغاتی اپل را مورد ستایش قرار داد. درواقع آنها با این اقدام برای چند روز خود را در مرکز توجهات قرار داده‎اند و این امر خود یک شیوه تبلیغ غیرمستقیم محسوب می ‎شود. با این حال با توجه به شرایط حال حاضر و همه ‎گیری ویروس کرونا، هنوز زمان دقیقی برای شروع به کار این طرح جذاب، اعلام نشده است.

همچنین اپل در این رابطه نیز سیاست همیشگی خود را رعایت کرده و از پرداختن به تمامی جنبه‎ ها خودداری کرده است تا مخاطبان همچنان کنجکاو باقی بمانند. به همین خاطر برای اطلاعات بیشتر در رابطه با جزییات و امکانات این فروشگاه، باید چند روزی را صبر کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید