دوشنبه, 02 دی 1398 - 10:00

استراتژی بازاریابی برگرکینگ برای کریسمس

برگرکینگ همیشه عملکرد مطلوبی در زمینه بازاریابی داشته است. امسال نیز آنها در تلاش برای جلب نظر مخاطب در روزهای سال نو اقدام به طراحی کمپینی جذاب کرده اند. اغلب افراد در روزهای سال نو قصد سفر و گشت و گذار در شهرهای مختلف را دارند. این امر ترافیک بی سابقه ای در فرودگاه ها ایجاد می کند. گاهی اوقات به دلیل شرایط نامناسب آب و هوا یا دیگر مشکلات پیش بینی نشده ساعت های پرواز به تاخیر می افتد. در چنین شرایطی مسافرها مجبور به انتظار چند ساعته در فرودگاه خواهند شد. تیم بازاریابی برگرکینگ با استفاده از همین نکته اقدام به طراحی کمپین بازاریابی تازه اش کرده است. بر این اساس مسافران در صورت مواجهه با تاخیر در پرواز امکان بهره مندی از برگر بزرگ این غول دنیای فست فود به صورت رایگان را خواهند داشت.

اپ رسمی برگرکینگ در فرآیند کمپین تازه این برند نقش اساسی را بازی می کند. بر این اساس مسافرها باید مشخصات پروازشان را در اپ رسمی این برند درج کنند. سپس با تایید رسمی تاخیر در پرواز موردنظر کد خرید برگر رایگان برای آنها نمایش داده خواهد شد. این کمپین از 18 تا 30 دسامبر برای مسافرهای کشورهای مختلف فعال خواهد بود. نکته مهم در این میان فعالیت شعبه های مختلف برگرکینگ در فرودگاه های بزرگ است. به این ترتیب دامنه وسیعی از مسافرها امکان بهره مندی از برگرهای رایگان را خواهند داشت.

کمپین برگرکینگ

بدون شک برگزاری یک کمپین بزرگ مانند آنچه برگرکینگ مدنظر دارد، نیازمند استفاده از تجربه های موفق قبلی است. در این زمینه برگرکینگ کمپین چند ماه گذشته اش در کشور آلمان را مدنظر قرار داده است. در آن کمپین برگرکینگ به مشتریانی که موسیقی های مشهوری نظیر فیلم جنگ ستارگان را با صدای بلند همخوانی کنند، برگر رایگان جایزه می داد. این کمپین با هدف شناسایی میزان علاقه مشتریان به برگرهای بزرگ برگرکینگ برگزار شد. موفقیت آن کمپین نقش مهمی در توسعه کمپین فرودگاه ها بازی کرده است.

مطلب مرتبط: کمپین تبلیغاتی ویژه برگرکینگ برای هالووین

یکی از نکات هم درباره کمپین تازه برگرکینگ افزایش تمایل کاربران به دانلود اپ رسمی اش است. هر برندی در تلاش برای توسعه سطح ارتباط با مشتریان اقدام به راه اندازی اپ رسمی می کند. در این زمینه برگرکینگ نیز افزایش شمار مخاطب های اپ رسمی اش را به عنوان یکی از اهداف اصلی مدنظر دارد. وقتی شمار کاربران اپ رسمی برگرکینگ افزایش پیدا کند، بسیاری از هزینه های بازاریابی آنها کاهش خواهد یافت. به این ترتیب اپ رسمی شرکت بدل به کانال ارتباطی اصلی آنها با مشتریان خواهد شد.

سرمایه گذاری بر روی گوشی های هوشمند استراتژی اصلی برگرکینگ در طول سال های اخیر بوده است. تیم بازاریابی این برند به خوبی از اهمیت این پلتفرم آگاهی دارد بنابراین آنها برنامه وسیعی برای طراحی کمپین های بیشتر با نقش آفرینی اپ رسمی شان مدنظر دارند. این غول دنیای فست فود در حال آزمایش ثبت و تحویل سفارش به صورت آنلاین نیز هست. این امر نقش مهمی در کاهش شلوغی بیش از حد شعبه های رسمی برگرکینگ خواهد داشت. بدون شک جذابیت های کمپین تازه برگرکینگ موفقیتش را تضمین خواهد کرد. نکته مهم در اینجا انتظار برای مشاهده اقدامات بعدی این برند موفق برای توسعه اپ رسمی اش است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید