یکشنبه, 27 مرداد 1398 - 09:44

در دانشگاه خاتم ارائه شد

رویـداد «نوآوری در کـهکـشان پاسـارگاد» به ابتکار و میزبانی شرکت شناسا- از شرکت های گروه مالی پاسارگاد- و با حضور مدیران این گروه، جمعی از بازیگران اکوسیستم نوآوری کشور و نیز نمایندگان شرکت ها و استارت‎آپ های عضو خانواده شناسا، در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این رویداد با هـدف هم اندیشی و هم افزایی مدعوین، معـرفی کسب و کارهای نوآور سرمایه گذاری شده توسـط شرکت شناسـا و همچنین تقویت و توان افـزایـی شبکه متعاملین این مجموعه برگزار شد. در بخشی از این رویداد، 21 تیم از استارت آپ های شناسا حضور داشتند که به ارائه آخرین دستاوردها و محصولات خود در حوزه های تخصصی گوناگون پرداختند. همچنین این رویداد فرصتی برای آنها فراهم آورد تا علاوه بر معرفی کسب و کار خود، بتوانند از نظرها، پیشنهادها و همچنین فرصت های کسب و کاری بالقوه، از زبان مدیران حاضر در رویداد مطلع شوند. بازدیدکنندگان از این کسب و کارها نیز ضمن آشنایی بیشتر با عملکرد و موفقیت های مجموعه سبد سرمایه شناسا، درخصوص فرصت های کسب و کاری متناظر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نوآوری در کـهکـشان پاسـارگاد

طنین پرداز پاسارگاد (توانبخشی شنوایی در حوزه سیستم کاشت حلزون شنوایی و تشخیص نارسایی شنوایی)، پداسیس (تجهیزات توانبخشی حرکتی با تکنولوژی روباتیک)، پارس تراوا توان‎افزای ذهن (تولید و ارائه خدمات در بخش تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و تحقیقاتی بر پایه الکترومغناطیس)، فن آسا (قاشق مخصوص بیماران مبتلا به پارکینسون)، آسانیسم (پلتفرم ارائه‎دهنده خدمات پرستار سالمند و پرستار کودک در منزل) و اسمارت مدیکو (اپلیکیشن مراقبت‎های روزانه فرد مبتلا به دیابت) از تیم های حاضر در رویداد، در حوزه سلامت بودند. همچنین تستیک (پلتفرمی برای هوشمندسازی آموزش و ارتباط بیشتر بین کادر مدرسه، دانش‎آموزان، خانواده و مشاوران)، کتاب پلاس (پلتفرم ارتباطی ذی‎نفعان کتاب شامل ناشران، فروشگاه‎ها و خریداران کتاب)، داستانپ (کسب و کار نوپا در حوزه سرگرمی و آموزش کودکان) و بلدشو (بستر آنلاین ترجمه و دوبله ویدئوهای آموزشی به زبان فارسی) تیم های فعال در حوزه ادتک و کیدتک حاضر در این رویداد بودند.

پرآب (مدیریت پروژه‎های آب و برق)، فیدیلیو (تولید محتوا در صنایع غذایی اعم از رستوران‎ها، کافه‎ها و شیرینی‎فروشی‎ها)، تری دی فست (خدمات پرینتر سه‎بعدی)، کی کوجا (موتور جست‎وجوی مقاصد گردشگری بر پایه لوکیشن)، فیکس شو (خدمات آنلاین اتومبیل در محل مشتری)، لینکپ (ارائه راهکارهای یکپارچه اینترنت اشیا)، رایفای (اولین پلتفرم تبلیغاتی بر بستر وایفای) فاندوران (ایجاد بستری برای تعریف پروژه های نوآورانه در حوزه های مختلف مانند طراحی محصول، بازی، کتاب و محیط زیست و جذب سرمایه جمعی برای تأمین مالی آنها) پارس سدکو (هوشمندسازی عملیات تمیزکاری خطوط لوله) و ویلرنو (آموزش زبان برمبنای استاندارد CEFR و با استفاده از قطعات فیلم‎های روز دنیا) تیم های فعال در سایر حوزه‎ها بودند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید