دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 - 07:49

شرکت بیمه پاسارگاد با صدور اطلاعیه ای در سامانه کدال صورت های مالی (حسابرسی نشده) خود را برای دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۷ منتشر کرد.

به گزارش «فرصت امروز»، بیمه پاسارگاد در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۸۸۷ ریال سود محقق کرده است. این شرکت در این دوره افزایش سرمایه ۳۳درصدی را به ثبت رسانده و با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم ۱۶۹درصد رشد داشته ولی سود خالص رشدی ۲۵۹ داشته که عمدتا به خاطر افزایش ۳۳۸درصدی خالص سایر درآمدهای غیر بیمه ای است.

صورت های مالی بیمه پاسارگاد

این شرکت براساس عملکرد ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه مبلغ ۳.۰۱۵.۹۵۷ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است. براساس اطلاعیه کدال، بیمه پاسارگاد در دوره مورد اشاره، ۲۳.۰۳۰.۳۸۵ میلیون ریال حق بیمه صادره داشته که نسبت به سال قبل از آن ۴۲درصد رشد داشته است. درآمد حق بیمه این شرکت نیز تا پایان سال ۹۷، معادل ۱۰.۶۱۳.۸۶۹ میلیون ریال بوده که نسبت به سال قبل از آن ۲۸درصد افزایش نشان می دهد.

از سوی دیگر خسارت پرداختی این شرکت در پایان سال گذشته ۷.۵۱۵.۹۸۵ میلیون ریال اعلام شده است که نسبت به سال ۹۶ رشدی ۳۵درصدی داشته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید