یکشنبه, 24 فروردين 1399 - 10:04

یکی از بخش هایی که معمولا کمتر مورد توجه قرار می گیرد، بخش درباره ما سایت ها است، با این حال به عقیده من مهم ترین بخش را تشکیل می دهد با این حال این امر به معنای آن نیست که شما باید انواع اطلاعات را در آن بیاورید. بلکه تنها کافی است که اطلاعات موردنیاز را درج کرده و حالتی حرفه ای را پیدا کنید. خوشبختانه انجام این اقدام بسیار ساده بوده و نیاز به مهارت خاصی ندارد. در ادامه به بررسی پنج مورد از اطلاعات ضروری برای این بخش خواهیم پرداخت.

1-داستان برند

اطلاعات بخش درباره ما سایت شرکت

داستان شکل گرفتن برند و دلیل شروع فعالیت شما نخستین موردی است که در این صفحه باید ذکر شود، با این حال در این رابطه لازم است تا به صورت کاملا خلاصه رفتار کنید و تنها اطلاعات مهم و جالب را درج کنید. برای مثال برای افراد اهمیتی ندارد که شما چگونه با شریک خود آشنا شدید، با این حال نحوه شکل‎گیری ایده تاسیس شرکت، کاملا الزامی خواهد بود. برای درک بهتر این موضوع توصیه می شود تا نمونه های موجود از چندین برند را مورد مشاهده قرار دهید تا به اطلاعات لازم نسبت به این بخش دست پیدا کنید.

2-خدمات

در این مرحله ضروری است تا خدمات خود را برشمرده و آنها را شرح دهید. توصیه می شود که ابتدا خدمات اصلی را معرفی کرده سپس به سراغ موارد فرعی بروید. همچنین لازم است تا در این رابطه به نحوی رفتار کنید که فضا برای همکاری برندها با شما نیز مهیا باشد. درواقع تنها نباید به فکر جلب نگاه مشتریان باشید.

مطلب مرتبط: 8 اشتباه رایج در ایجاد صفحات درباره ما

3-مدارک

در سومین مرحله شما باید دلایلی را برای ادعاهای خود مطرح کنید. در این رابطه حتی پیوست یک مدرک معتبر نظیر یک گواهی و جایزه می تواند گزینه مناسبی باشد. همچنین مشتری های مطرح و برندهای محبوبی که با آنها فعالیت داشته‎اید را مثال بزنید. درواقع این بخش باید به صورت مداوم به‎روز شود. در نهایت بهتر است تا تعداد مشتریانی که تاکنون داشته اید را به صورت تقریبی اعلام کنید. این امر به کسب اطمینان بیشتر، کمک شایانی خواهد کرد.

4-تیم شرکت

نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که شما برای دسترسی ساده تر می توانید تیترها و با بخش های جداگانه ای را ایجاد کنید تا دسترسی کاربران به اطلاعات مورد نظرشان ساده تر شود. در این بخش شما باید حداقل کلیدی ترین افراد تیم شرکت خود را معرفی کنید. در این رابطه تنها به اطلاعات مهم بسنده کرده و تصویر آنها را منتشر کنید. نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که خود شما به عنوان مدیر شرکت، مهم ترین فرد برای درک اطلاعات محسوب می شوید. بهتر است تا یک پل ارتباطی با افراد نیز وجود داشته باشد. در نهایت این امر که نحوه فعالیت خود را شرح دهید، اقدام شما در این زمینه را تکمیل خواهد کرد. برای مثال می توانید از سرعت ارسال محصول صحبت کرده و موارد به کار رفته در بسته‎بندی محصول را معرفی کنید.

5-راه های ارتباطی

در آخر شما باید اطلاعات کلی شرکت را به اشتراک بگذارید. این موارد شامل آدرس، تلفن تماس، ایمیل، آدرس صفحات شرکت در شبکه های اجتماعی و... است. این امر باعث می شود تا در صورتی که افراد پس از مطالعه اطلاعات داده شده، به اطمینان لازم رسیدند تاخیری به وجود نیاید. برای ترغیب بیشتر افراد می توانید یک تخفیف ویژه و یا پیشنهادی جذاب را ارائه دهید. بدون شک پس از انجام این پنج مرحله، سایت شما جلوه حرفه ای‎تری پیدا خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید