سه شنبه, 18 دی 1397 - 13:02

پرچمدار جدید تلویزیون های پاناسونیک، به اعتقاد مدیران این شرکت برترین نمونه ساخته شده در صنعت نمایشگرها است.

به گزارش زومیت، پاناسونیک در خلال کنفرانس خود در نمایشگاه CES 2019، پرچمدار جدید تلویزیون های خود با نام GZ2000 را معرفی کرد. مایکل موسکوویتز، مدیر بخش کانادا پاناسونیک، از تلویزیون جدید OLED و 4K این شرکت به عنوان بهترین نمایشگر تولیدشده یاد کرد و آن را محصولی ایده آل برای عکاسان دانست.

تلویزیون اولد GZ2000 پاناسونیک

پیشرفته ترین پنل اولد ساخته شده در پاناسونیک، اکنون قابلیت نمایش محتوای ثبت شده با دوربین های جدید فول فریم این شرکت را دارد. به گفته مدیران این شرکت، تلویزیون اولد GZ2000 با کمک متخصصان فعال در هالیوود توسعه یافته است و برترین کارشناسان این حوزه نیز به بررسی و نقد آن پرداخته اند تا پاناسونیک با رفع مشکلات، محصولی بی نقص تولید کرده باشد. پاناسونیک پیش از این نیز سابقه همکاری با استودیو های فیلم سازی هالیوود را برای توسعه تلویزیون و نمایشگر هایی بی نقص با دقت رنگ بسیار بالا را دارد.

تصاویر HLG جدید دوربین های لومیکس S1 و S1R، به طور کامل توسط تلویزیون اولد جدید پاناسونیک پشتیبانی و نمایش داده می شوند تا عکاسان حرفه ای قادر به مشاهده کامل جزییات و سایر المان های تصاویر ثبت شده خود باشند.

تلویزیون اولد GZ2000 پاناسونیک قطعا همانند نمونه های پیشین این شرکت قیمتی بالا خواهد داشت و مناسب مصارف حرفه ای و استودیویی خواهد بود. پاناسونیک هنوز جزییات زیادی درخصوص مشخصات فنی، قیمت و زمان عرضه به بازار تلویزیون جدید خود منتشر نکرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید