یکشنبه, 03 شهریور 1398 - 18:35

شرکت داده پردازی رسپینا با هدف اعتلای صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات در کشور سال ۱۳۸۱ تاسیس شد و با تمرکز بر ارائه ی سرویس پهنای باند اینترنت به شرکت ها و سازمان ها، نیاز انواع صنایع را بررسی کرده و توانسته طی بیش از هفده سال، سازمان های متعددی را از سرویس پهنای باند اختصاصی خود بهره مند سازد.

امروزه هر فردی جهت انجام امور روزانه ی خود به ارتباط اینترنتی نیاز دارد چون تقریباً هیچ کاری بدون کمک اینترنت به نتیجه نمی رسد، از سرگرمی تا خرید، کار و ارتباط؛ اینترنت همه چیز را به هم متصل کرده است. ارائه دهنده ی خدمات اینترنتی پلی بین مشترک و اینترنت است. بدون یک ارائه دهنده ی خدمات اینترنتی خوب، تجربه ی استفاده از اینترنت برای افراد می تواند ناامیدکننده و برای کسب وکارها می تواند مساوی با مختل شدن کار و عدم سودهی همراه باشد.

سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا

برای هر کسب وکاری که به سرویس اینترنت با کیفیت نیاز دارد، ضروری است قبل از انتخاب ارائه دهنده ی خدمات اینترنتی پارامترهای خاصی را در نظر بگیرد. پارامترهایی که تضمین کننده پایداری و کیفیت سرویس هستند. در این مقاله مهمترین مشخصات و ویژگی های سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا آمده است که نشان دهنده تسلط شرکت رسپینا به نیازهای شرکت ها و سازمان های کشور است.

شرکت داده پردازی رسپینا با هدف اعتلای صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات درکشور در سال ۱۳۸۱ تاسیس شد و با تمرکز بر ارائه ی سرویس پهنای باند اینترنت به شرکت ها و سازمان ها، نیاز انواع صنایع را بررسی کرده و توانسته طی بیش از هفده سال، سازمان های متعددی را از سرویس پهنای باند اختصاصی خود بهرهمند سازد. رسپینا در حال حاضر بزرگترین ارائه دهنده پهنای باند اختصاصی به سازمان ها در کشور است که به بیش از ۴۵00 سازمان در ۶0 صنعت مختلف سرویس پهنای باند اختصاصی خود را ارائه می دهد.

1- سرعت

با پیشرفت تکنولوژی، اگر کسب وکارها به اینترنت سریع و پایدار دسترسی نداشته باشند، بدیهی است که نمی توانند به اهداف کسب وکار خود دست یابند. سرویس اینترنت با سرعت بالا برای کسب وکارها یک نیاز حیاتی است که اجازه می دهد کسب وکار به طور مؤثر عمل کند و نیازهای ارتباطاتی خود را ارتقا بخشد. رسپینا سرویس اینترنت پهنای باند اختصاصی خود را به سازمان ها و شرکت هایی که نیاز به اینترنت با سرعت بالا دارند، ارائه می دهد. کسب وکارها با استفاده از سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا می توانند به صورت دائمی از اینترنت پرسرعت استفاده نمایند و از نتایج آن بهره مند گردند.

2- پایداری

مقدار زیادی از اعتبار برند به پایداری سرویس اینترنت آن بستگی دارد. ایجاد اعتماد و وفاداری به مشتریان تنها با همیشه در دسترس بودن کسب وکار قابل دستیابی است. رسپینا ارائه ی قرارداد سطح خدمات SLA معین با پایداری بسیار بالا، اینترنت پرظرفیت و پایدار را در اختیار کسب وکارها قرار می دهد.

سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا بستری مطمئن جهت پردازش و انتقال اطلاعات با میزان پایداری 99.9% در مرکز داده اصلی شرکت خود را تضمین می کند.

3- پشتیبانی

داشتن پشتیبانی فنی همه نگرانی های یک کسب وکار که مربوط به سرویس اینترنتی می شود را کاهش می دهد. رسپینا با هدف تکریم مشترکین خود و تضمین کیفیت در ارائه سرویس، پس از عقد قرارداد نماینده ی مشترک در محل شرکت رسپینا را به او معرفی خواهد کرد، نماینده یا پشتیبان موظف است همواره وضعیت سرویس مشترک را کنترل و مشکلات احتمالی یا پیش آمده را در اسرع وقت پیگیری و حل کند.

4- پوشش دهی

ارائه دهندگان سرویس اینترنت معمولاً قادر به پوشش دهی کل مناطق جغرافیایی نیستند. پیش از انتخاب تأمین کننده ی سرویس اینترنت باید بررسی های لازم انجام شود. رسپینا با دارا بودن مجوز FCP و بیش از 240 پاپ سایت، 5 شعبه و تعداد بسیاری نماینده قادر به پوشش دهی کل کشور است.

5- تأمین امنیت

تهدیدهای امنیتی چالشی ادامه دار برای متخصصان IT و مصرف کنندگان اینترنت است. رسپینا با استفاده از تجهیزات مخصوص، تمامی مشترکین خود را از نفوذ ویروس ها، ورم ها و اسپم ها محفوظ نگاه می دارد و همچنین با اعمال بروزترین و کارآمدترین راهکارهای امنیتی جهت حفظ و صیانت از حریم کاربران با پیروی از اصول Onion Defense اقدام کردهاست. رسپینا با به کارگیری سوئیچ های لایه ی ۳ و فایروال های سخت افزاری در لایه های Distribution و Access گام مهمی در تأمین امنیت مشترکین خود برداشته است.

6- انعطاف پذیری

بهره گیری از دانش نوین و ارائه ی سرویس مبتنی بر فناوری های جدید جهت تضمین ارائه ی سرویس اینترنت با کیفیت برای کسب وکارها بسیار ضروری است. تیم فنی رسپینا با نظارت مستقیم واحد تضمین کیفیت همواره مشغول آنالیز نیاز ها ی فنی کسب وکارها است. به روز نگه داشتن دانش پرسنل فنی و غیر فنی از طریق دوره های آموزشی همواره در جریان است. همکاران رسپینا با تسلط بر روزآمدترین روندهای فناوری های موجود، همواره مشغول ارائه ی راه حل های نوین برای حل مشکلات مشترکین اند. تعهد در ارائه ی خدمات باکیفیت و مورد احتیاج مشترکان، از مهم ترین مؤلفه های فرهنگ رسپیناست.

روشن است که انتخاب ارائه کننده خدمات اینترنتی کاری سخت و تخصصی است. با این حال، رسپینا تلاش می کند که خدمات عالی و قابل اطمینان به مشتریان خود ارائه دهد.

سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا بر روی بستر ارتباطات رادیویی، فیبرنوری و همچنین VPLS شرکت ارتباطات زیرساخت برای مشترکین قابل دسترس است. همچنین نگرشی نوین در فرآیند نصب و راه اندازی و طرح لایه بندی نیروهای مرکز عملیات و مرکز فروش بر اساس مدل سه لایه ای برای پشتیبانی از حقوق مشترکین سرویس پهنای باند اختصاصی را به سرویس اینترنت متمایزی برای شرکت ها و سازمان ها تبدیل کرده است.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا می توانند به سایت این شرکت مراجعه و یا با شماره تلفن 91070000-021 تماس حاصل فرمایند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید