دوشنبه, 31 تیر 1398 - 07:36

شرکت انتقال داده های آسیاتک در جریان برگزاری الکامپ 1398 از تلفن هایToll-Free خود رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی آسیاتک، Toll-Free یک سیستم تماس جدید در دنیاست که براساس آن، در صورت تماس با مراکز پشتیبانی یا فروش سازمان یا شرکت ها، هزینه ای شامل مشتری (تماس گیرنده) نخواهد بود.

آسیاتک  تلفن Toll-Free

براساس این گزارش سازمان هایی که با حجم انبوهی از مشتریان سر و کار دارند، در راستای تکریم مشتریان و در جهت افزایش رضایتمندی آنها اقدام به استفاده از تلفن Toll-Free کرده و کلیه هزینه های تماس مشترکین با مراکز آنها را برعهده می گیرند.

Toll-free که به تلفن رایگان معروف است، سیستمی است که هزینه مکالمه توسط صاحب خط (دریافت کننده تماس) پرداخت شده و برای تماس گیرندگان هزینه ای در بر نداشته و رایگان است.

شرکت آسیاتک به عنوان یکی از برترین اپراتورهای ارتباطات ثابت در کشور، اولین شرکتی است که سیستم Toll-Free را به صورت تجاری و آماده واگذاری وارد بازار کرده است.

از دیگر مزایای استفاده از خطوط Toll-Free می توان به امکان ارسال و دریافت پیامک و برقراری تماس از این شماره ها به سایر مشترکین اشاره کرد.

این تلفن ها شامل یک شماره 8 رقمی سراسری و بدون نیاز به کد با سرشماره 9000 است که 4 رقم باقی مانده می تواند از 5 دسته بندی (پلاتینیوم، طلایی، نقره ای، برنز و عادی) به سلیقه مشتری انتخاب شود. در این طرح با قراردادی بین تمامی اپراتورهای تلفن همراه و تلفن ثابت و ایجاد بستر یکپارچه، هزینه تماس از تمامی خطوط به خط اعلام شده، برای تماس گیرنده به صورت رایگان است و هزینه تماس ها براساس تعرفه توافقی آسیاتک با صاحب خط تلفن محاسبه می شود.

در انتهای این خبر آمده است شرکت آسیاتک در راستای تسهیل ارتباطات ثابت و افزایش کیفیت زندگی هموطنان، از به روزترین امکانات و تکنولوژی های دنیا به همراه دانش، تلاش و تخصص جوانان کشور استفاده می کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید