شنبه, 12 بهمن 1398 - 15:22

برند ولوو یکی از تولیدکنندگان مطرح در صنعت خودرو محسوب می شود. این برند به دلیل امنیت بالای خودروهای مختلفش موفق به کسب شهرت جهانی شده است. بسیاری از مشتریان این برند تضمین های محکم در زمینه ایمنی خودرو پیش از خرید دریافت می کنند. به این ترتیب شاید از نظر ایمنی خودروهای ولوو با محصولات هیچ برند دیگری قابل مقایسه نباشند. شعبه فروش محصولات ولوو در ایالات متحده برای مسابقه سوپربال روز دوم فوریه برنامه خاصی دارد. این برند کمپین تبلیغاتی ویژه ای با هزینه یک میلیون دلاری ترتیب داده است.

کمپین تبلیغاتی ولوو شال نوعی قرعه کشی میان افراد شرکت کننده است. به این ترتیب در صورت وقوع حرکت سیفتی (Safety) در مسابقه سوپربال میان شرکت کنندگان در کمپین ولوو قرعه کشی برای دریافت خودروی دلخواه شان با طرح و رنگ اختصاصی صورت خواهد گرفت. اگر شما نیز مانند من در مسابقات فوتبال آمریکایی سررشته ندارید، آگاهی از حرکت سیفتی اندکی دشوار خواهد بود. این حرکت نوعی اشتباه در شروع مجدد بازی از سوی یک تیم در محدوده نزدیک به خطر امتیاز خودشان است. به طور معمول این حرکت موجب اعطای امتیاز به تیم حریف می شود. اغلب مربی ها و بازیکنان لیگ فوتبال آمریکایی امتیاز از دست دادن در حرکت سیفتی را بدترین نوع شکست تلقی می کنند. نکته جالب اینکه این اشتباه تا به حال چندین بار در طول مسابقه سوپربال رخ داده است.

گرد و خاک تبلیغاتی ولوو

با توجه به ماهیت کمپین ولوو امسال اغلب تماشاگرهای سابقه سوپربال به دنبال روی دادن اشتباه از سوی یکی از تیم ها خواهند بود. برند ولوو برای افزایش جذابیت کمپینش فرصت طراحی خودروی دلخواه از سوی کاربران را فراهم کرده است. به این ترتیب با ثبت نام در کمپین ولوو و طراحی خودروی ایده آل تان شانس برنده شدن در قرعه کشی بزرگ این برند را خواهید داشت.

مطلب مرتبط: حس نوستالژیک با ولوو

ثبت نام در کمپین تبلیغاتی ولوو با مراجعه به سایت VolvoSafetySunday.com امکان پذیر است. نکته جالب کمپین ولوو امکان طراحی خودرو و شخصی سازی امکانات آن از سوی کاربران است. به این ترتیب هیجان موجود برای شرکت در کمپین موردنظر به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. بسیاری از برندها برای مسابقه سوپربال برنامه های جذابی دارند. در این میان برنامه ولوو در میان سایر نمونه ها جذابیت خاصی دارد. به ویژه در صنعت خودروسازی کمپین تبلیغاتی ولوو با اختلاف بهترین کمپین امسال محسوب می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید