پنجشنبه, ۱۱ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Thu, 2 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

تاریخ سازی شیائومی

1 سال پیش ( 1399/8/12 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : سم بیفورد  

به نظر می رسد که چین با قدرت در حال تبدیل شدن به ابرقدرت اول جهان است. در این راستا تنها کافی است تا نگاهی به برندهای آنها در حوزه های مختلف بیندازید. در این راستا هوآوی درست یک ماه قبل موفق شده بود تا با کنار زدن سلطه چندین ساله سامسونگ، عنوان بزرگ‎ ترین تولیدکننده گوشی ‎های هوشمند جهان را به دست آورد. با این حال موفقیت‎ های این کشور، تنها به اتفاق فوق محدود نبوده و اکنون شیائومی برای نخستین بار در تاریخ خود، به جمع سه برند اصلی این حوزه اضافه شده است.

تاریخ سازی شیائومی

در این راستا ذکر این نکته ضروری است که هوآوی با توجه به تحریم‎ های آمریکا، عنوان خود را در مدت زمانی چند روزه به سامسونگ پس داده و بنا بر پیش‎ بینی ‎ها، به نظر می ‎رسد که شیائومی تا دو سال آینده به صورت کامل هوآوی را کنار خواهد زد. برای درک میزان اهمیت این عنوان، جالب است بدانید که این جایگاه متعلق به اپل بوده و شیائومی موفق شده است تا از ارزشمندترین برند جهان پیشی بگیرد. با این حال این نکته را نیز نباید فراموش کرد که اپل تنوع محصولات بسیار کمی داشته و رسیدن به این جایگاه به معنای آن است که موقعیت این شرکت از تمامی رقبای خود بهتر است. تحت این شرایط باید دید که بلندپروازی ‎های این برند تازه کار چینی، تا کجا ادامه خواهد داشت.

منبع : theverge
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/FGeYsqlo
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه