شنبه, 18 خرداد 1398 - 07:18

مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان:

درصد بالایی از سرمایه انسانی در کارخانه های کنسانتره و گندله سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان، از نیروهای بومی شهرستان، با عملکرد بسیار رضایت بخش هستند.

به گزارش «فرصت امروز»، مهندس سهراب نژاد مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان (از شرکت های هلدینگ میدکو) در دیدار با دکتر امیری، نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی و همچنین خنجری فرماندار زرند ضمن بیان این مطلب گفت: شرکت فولاد زرند ایرانیان، اهتمام جدی در افزایش میزان اشتغال و جذب نیروهای بومی منطقه دارد. تاکنون نیز گام های بسیار خوبی در این مسیر برداشته است. خوشبختانه عملکرد نیروهای بومی زرند در این شرکت نیز بسیار رضایت بخش است.

شرکت فولاد زرند ایرانیان

مهندس سهراب نژاد ضمن شرح وضعیت پروژه فولاد و اشاره به تلاش های مستمر و شبانه روزی مجموعه برای راه اندازی این پروژه عظیم، ادامه داد: در پروژه، تعداد محدودی از نیروهای غیربومی شاغل هستند که همه از پیشکسوتان صنعت فولادسازی بوده و سال های طولانی در پست های حساس فولاد اصفهان مشغول به کار بودند که آمادگی کامل برای انتقال دانش و مهارت خود به نیروهای جوان تر را دارند. انتظار می رود نیروهای بومی از این تجربه ها استفاده کنند.

وی با اشاره به عملکرد کم نظیر این شرکت در تولید گندله ادامه داد: ما در تولید گندله رکورد زده ایم. امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد تولید شمش فولاد در زرند باشیم.

گفتنی است شرکت میدکو به عنوان هلدینگ صنایع و معادن، با راه اندازی و اجرای بیش از 35 طرح و پروژه و تولید بیش از 30درصد از ظرفیت فولاد کشور و بیش از 25درصد از ظرفیت مس کشور، باعث ایجاد بیش از 45 هزار اشتغال مستقیم و بیش از 300 هزار اشتغال غیرمستقیم شده است. تولید اولین کاتد مس به روش تانک بایولیچینگ، برای اولین بار در جهان توسط شرکت میدکو یکی از طرح های موفق و منحصر به فرد این شرکت است که در نتیجه آن شاهد صرفه جویی قابل توجه در مصرف انرژی و آب و کاهش قیمت تمام شده کاتد مس هستیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید