ایجاد یک هزار شغل در بارسلونا به کمک محصول جدید شرکت نیسان - فرصت امروز

سه شنبه, 12 آبان 1394 - 04:30

کارخانه شرکت «نیسان» در بارسلونا آماده ساخت «نیسان پیکاپ ناوارا» جدید خود است که پلتفرم‌های آن پس از عرضه، برای مدل‌های «رنو» و «مرسدس» استفاده خواهد شد. شرکت تصمیم دارد حداکثر 120.000 واحد از مدل‌های خود را تولید کند که این برنامه جدید در راه، به یکباره بیش از‌هزار شغل جدید ایجاد خواهد کرد. با وجود این داده‌ها تاریخ مشخصی برای اجرای طرح وجود ندارد. این ماه برای شروع تولید برنامه‌ریزی شده است و بازاریابی‌هایی شرکت می‌توانند پس از آن در سه ماه ابتدای سال آینده آغاز گردند.

به نمایش گذاشتن ستاره ناوارا در آخرین نمایشگاه اتومبیل «فرانکفورت» امکان خواهد داد کارخانه «نیسان» واقع در منطقه «زونا فرانکا» تولید خود را به 85‌درصد ظرفیت، برابر 200‌هزار واحد در سال برساند. از پنج سال پیش برنامه آنها افزایش سرمایه‌گذاری 80‌میلیون یورویی بوده است.

42742462476247247247234734

انتساب بارسلونا به‌عنوان قسمتی از گروه ژاپنی «نیپو» بعد از اینکه کارکنان فرض می‌کردند توقف‌های انجام شده در پرداخت دستمزدها و انعطاف‌پذیری بیشتر «نیسان» بعد از هشدار مبنی بر اینکه کارخانه در معرض خطر قرار خواهد گرفت، انجام شده است. در حال حاضر، بعد از یک سال ونیم، کارخانه این شرکت در منطقه «زونا فرانکا» اعلام کرد چند مدل جدید دیگر نیز دارد -ون NV200 و «پولسار»- این مدل‌ها در مرکز هدف‌های استراتژیک «نیسان» برای پیشی گرفتن از شرکت «تویوتا» در اروپا قرار دارند. مدیر عامل شرکت در اسپانیا اقرار کرد که «تاریخ شرکت با دشواری‌هایی همراه بوده است، اما ما به تلاش خود برای تبدیل آن به تاریخی موفق ادامه خواهیم داد.»

«وانت پیکاپ» جدید با وجود امکان گسترش بازارهای فروش، در بازارهای اروپا و خاورمیانه به فروش خواهد رسید. مدیر عامل و معاون عملیات‌های صنعتی «نیسان» در اسپانیا گفت محدوده محصولات جدید در اسپانیا اجازه می‌دهد « اطمینان ما از رشد پایدار فعالیت صنعتی ادامه داشته باشد.» مدیر شرکت «نیسان» در اروپا نیز به «استاندارد‌های استثنایی کیفی» شرکت، فاکتورهای تولید‌کننده «اعتماد» در خانواده‌ها برای سرمایه‌گذاری در اسپانیا تاکید کرد و گفت: «اگر در این سطح ادامه پیدا کنند، آینده بسیار قدرتمندی در انتظار اسپانیا خواهد بود.»

منبع: economia.elpais

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی