سه شنبه, 25 شهریور 1399 - 07:44

در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی

بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، یک باب مدرسه در روستای سیل زده فرمان آباد واقع در شهرستان دورود احداث کرد.

به گزارش «فرصت امروز»، مدرسه «علامه طباطبایی»، با دو کلاس درس در زیربنایی به مساحت 150متر مربع و محوطه ای به مساحت 150 مترمربع ساخته شده است. این مدرسه در راستای تعهد بانک پاسارگاد برای مشارکت در ساخت مدارس در مناطق سیل زده کشور ساخته شده است.

براساس این خبر، در مراسم افتتاح این مدرسه دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد با اشاره به اقدامات این بانک پس از وقوع حادثه سیل، گفت: بانک پاسارگاد بلافاصله پس از وقوع سیل، وارد عمل شد و علاوه بر ارسال کمک های نقدی و ملزومات موردنیاز هم میهنان مان، آمادگی خود را برای مشارکت در ساخت مدارس آسیب دیده اعلام کرد. وی با اشاره به اینکه فعالیت بانک پاسارگاد در امر مدرسه سازی، از اصول و فرهنگ این بانک ناشی می شود، ادامه داد: بانک پاسارگاد علاوه بر ساخت مدرسه در مناطق سیل زده، ساخت مدرسه و کتابخانه را در برخی از نقاط کمتر توسعه یافته کشور نیز دنبال کرده است.

در این مراسم مجتبی بیرانوند، فرماندار دورود نیز ضمن قدردانی از اقدام بانک پاسارگاد در امر ساخت مدرسه در این شهرستان گفت: به طور یقین اقدامات ارزشمند بانک پاسارگاد و تمام زحمت کشان این بانک در سراسر میهن اسلامی، در ذهن مردم شریف شهرستان دورود باقی خواهد ماند.

گفتنی است بانک پاسارگاد در راستای ایفای رسالت های اجتماعی خود، در مجموع ساخت 26 مدرسه را در نقاط مختلف کشور دنبال کرده است که از این تعداد 13 مدرسه در استان لرستان ساخته شده و یا در حال ساخت هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید